Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yumurtlama gününden itibaren 17. Gün test yapman lazim canim Ebru aböa öyle diyo bende yazdim 17.gün zaten adetin gecmis oluyo 1-2 gün gecmis oluyo 27 degil canimm
Tesekkur ederim :) o zaman benim tahmınen dündü.. Yani tahmını olarak tabi ama :/ondada negatıf cıktı zaten bakalım cumartesıye kadar gelmezse öyle yaparım tekrar. Hamile degılsem ınsallah hemen gelir ya

Korunmayı bırakınca bi değişiklik oluyor en balında bende de olmuştu, inşallah siz hamilesinizdir

Yaa hatırlıyormusunuz peki kac gun gecmıstı ve sonradan düzene girdimi inşallah ama o testten sonra umudum kalmadı :)
Kaç gün geçtiğini hatırlamıyorum ama sonrasında düzene girdi. Bu sitede de denk gelmiştim bu durumu yaşayanlara. Ama adet olmadıysanız yine de ümit vardır, inşallah gelecek olan adet değildir :)

Kaç gün geçtiğini hatırlamıyorum ama sonrasında düzene girdi. Bu sitede de denk gelmiştim bu durumu yaşayanlara. Ama adet olmadıysanız yine de ümit vardır, inşallah gelecek olan adet değildir :)
İnşallah :) hepimiz en kısa ve hayırlı zamanda anne olalım ınsallah

Yaa hatırlıyormusunuz peki kac gun gecmıstı ve sonradan düzene girdimi inşallah ama o testten sonra umudum kalmadı :)
Canim kafana takma oynama oluyo ben ömrümde ilk defa 32. Gün bile adet oldum döngüm 28 gün ama 26 güne düstü aylardir 26 günde bir oluyorum hatta bu ay 25 bende ümitliydim aslinda belki süpriz olur dedim ama olmadi stresten kaynaklaniyo bide yumurtlamayi degerlendirdigimiz icin oluyomus o agrilar Ebru ablaya sormjstum zaten yumurtlama görünce testte hemen kendisin yazdi aslinda hissettiklerimiz yumurtlamayi degerlrndirdigimiz icin mesela ben aylardir gögüs agrisi cekmiyordum adete yakin ama bu yumurtlama masaji yaptim yapali 2 aydir pik görüyorum ve meger benkm testte gördügüm 2 ay öncesindeki yumurtlama degilmis 2 aydir degerlendirdigim icin agrilarim varmis

Yumurtlama gününden itibaren 17. Gün test yapman lazim canim Ebru aböa öyle diyo bende yazdim 17.gün zaten adetin gecmis oluyo 1-2 gün gecmis oluyo 27 degil canimm
(Yumurtlamadan 27 gün geçince gebelik testi yapabilirsin kuzum erken henüz) ebru ablanın yazdığını aynen kopyaladım

Stresım basta yoktu aslında ama son gunlerde goguslerımde hıc yasamadıgım agrılar falan olustu oyle basladı birde gecıkınce daha stres oldum tabi masajı hergun duzenlımı yapmak gerekıyor? Insallah onumuzdekı ay olur senınde ne kadar stres yapmayacagım desekte oluyor tabı stres zaman gectıkce. Hakkımızda hayırlısı
Bende anlayamadım ama yumurtlamanın 27. Günü idrar testi önerdi
İnternetten arastırdıgımda da adet gecıkmesınden 7 gun diyen doktor var 10 diyende var. Birde burda bir konuda okudum bir anket yapılmıs burada 5800 civarı kadın cevaplamıs 600 küsür cift Cizgiyi adet gecıkmesınden 8 gun ve sonrasında gormus :/ ve oraya cevap yazan bır bayanda 12. Gune kadar negatıf gormus 12.gun pozitif olmus :/ Nasıp tabi en iyisi kk ya girmemek :) gunlerdir konuyu uzaktan takip ediyordum bi daha ki ay hiç bakmayacagım

Sormayın ya benim son adetim 17 Ocak en fazla 33 günde bir oluyorum maksimum dan saydım 19-20 Şubat'ta olmaliydim hala yok yumurtlama olduğunu düşündüğüm.gunler zaten 21-22 subatti yani geç oldu bilemiyorum ya

Sormayın ya benim son adetim 17 Ocak en fazla 33 günde bir oluyorum maksimum dan saydım 19-20 Şubat'ta olmaliydim hala yok yumurtlama olduğunu düşündüğüm.gunler zaten 21-22 subatti yani geç oldu bilemiyorum ya
Adet olacak gıbı belirtide yok degıl mi :/ bakalım bu ay ne olacak

kızlar selam napıyorsunuz :) hamile arkadaşlar bişey sormak istiyorum hiç kasıklarınıza bastırdığınızda ayrı falan hissediyor muydunuz bata yakın? Ben acaba hissedebilir miyim eğer bişey varsa diye arada kasıklarıma rahime falan üstnden bastırıyorum da kafama takıldı böyle hissedilir mi hamile olup olmadığım diye size sormak istedim.

kızlar selam napıyorsunuz :) hamile arkadaşlar bişey sormak istiyorum hiç kasıklarınıza bastırdığınızda ayrı falan hissediyor muydunuz bata yakın? Ben acaba hissedebilir miyim eğer bişey varsa diye arada kasıklarıma rahime falan üstnden bastırıyorum da kafama takıldı böyle hissedilir mi hamile olup olmadığım diye size sormak istedim.

Adet olacak gıbı belirtide yok degıl mi :/ bakalım bu ay ne olacak
Yok hiç tuvaletim.geliyor gidiyorum oldu gibi bakiyorum yok bu gün ayakta gezemiyorum asiiri baş dönmesi ve vücudumda bir saliklik var şekerim düşük desem değil sürekli afedersiniz geğirme ve mide yanması kaç gün daha beklemem lazım anlamadım

benim de yanma oluyo rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar versin inşallah beklemek en zoru belirsizlik

İnşallah vardır son testi ne zaman yapmıstın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…