Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim de öyle olmuştu ağrım sancım yoktu ama leke gelip duruyordu ondan sonra 1 hafta boyunca testlerim negatifti batımdan 1 hafta önce yaşamıştım bunu bat günümde pozitif oldu
Benim bat günüm 23 şubattı ama çatlatma iğnesi vurulmuştum ben

Batım 5 mart ama erken yumurtlama oldu bu ay, bugün 13. Günüm. Bat tarihim değişir mi ki acaba yarın olması gerekiyor o zaman değil mi?

Batım 5 mart ama erken yumurtlama oldu bu ay, bugün 13. Günüm. Bat tarihim değişir mi ki acaba yarın olması gerekiyor o zaman değil mi?
Benimde canimmm sabahki testimde negatif cikti ama adet belirtilerim var sabahtan bu yana ha geldi ha gelecek 10.11gün yumurtlama 11.12 catlamaydi bakalim

Benimde canimmm sabahki testimde negatif cikti ama adet belirtilerim var sabahtan bu yana ha geldi ha gelecek 10.11gün yumurtlama 11.12 catlamaydi bakalim
Benim adet belirtim normalde de pek olmadığından onu da anlayamıyorum. Benimde negatif artık regl olayım diye bekliyorum. Kendimi doktora hazırladım hsg istiyorum bu ay. Ama inşallah sana bir sürpriz olur bebek gelir 🙏

Benim adet belirtim normalde de pek olmadığından onu da anlayamıyorum. Benimde negatif artık regl olayım diye bekliyorum. Kendimi doktora hazırladım hsg istiyorum bu ay. Ama inşallah sana bir sürpriz olur bebek gelir 🙏
Ahhh canimmm ikimizdede süpriz olur insallahhhhhh benimde begatif ama dünden beri bi olamadom olurum bugün yarin bakalim yani benim esimde sorub var o yüzden ümidim yok besleyemiyorum ama senin öyle bi durumun yoksa umudunu kaybetme🥰

Ahhh canimmm ikimizdede süpriz olur insallahhhhhh benimde begatif ama dünden beri bi olamadom olurum bugün yarin bakalim yani benim esimde sorub var o yüzden ümidim yok besleyemiyorum ama senin öyle bi durumun yoksa umudunu kaybetme🥰
Bakalım canım 🙃. Ben bu ay klomen de kullanmak istiyorum doktor verir mi acaba yumurta takibi yapalım diyince. İstesem de devletteki doktorşar bi tuhaf terslenmekten korkuyorum vallahi 🙄

Bakalım canım 🙃. Ben bu ay klomen de kullanmak istiyorum doktor verir mi acaba yumurta takibi yapalım diyince. İstesem de devletteki doktorşar bi tuhaf terslenmekten korkuyorum vallahi 🙄
Ah kuzummm yaaa bizi burda öyle seyler hic yok kendi cabamla ogluma hamile kaldim bize direk tüp dddiler alternatif tibbi bilen yok o klomendi falandi filandi yok ne yaparsam su siteden ögrendiklerimi yaptim simdi bi tane cenebaz 5 yasinda oglum var😍

Aslinda bir gebenin günlügündeki yumurtlama masajini yap ben onun sayesinde 2 aydir pik görüyorul ondan önce yumurtluyorul saniyomusum

Ah kuzummm yaaa bizi burda öyle seyler hic yok kendi cabamla ogluma hamile kaldim bize direk tüp dddiler alternatif tibbi bilen yok o klomendi falandi filandi yok ne yaparsam su siteden ögrendiklerimi yaptim simdi bi tane cenebaz 5 yasinda oglum var😍
Ya Allah bağışlasın benim çalıştığım yaş grubu tam, 5 6. En tatlı sohbet zamanları, bayılıyorum o yaş grubundaki çocuklarla sohbete. Allah bağışlasın 🙃

Aynı tarihler aynı durum var bende beklemedeyim belirtiniz var mı
Hafif bulantım ve kasık ağrım var bide sabah işe giderken erken gebelik testi yaptım 5 dk içinde bişey yok gibiydi ama akşam atarken ikinci çizgi vardı ama beklediği için mi çıktı anlamadım 😞

Hafif bulantım ve kasık ağrım var bide sabah işe giderken erken gebelik testi yaptım 5 dk içinde bişey yok gibiydi ama akşam atarken ikinci çizgi vardı ama beklediği için mi çıktı anlamadım 😞
Bence bekleyin ben bekliyorum.yarin bı normal.test yapcam.ama görmezsem bir kaç gün sonra adet olmaz isem tekrar deniycem sende öyle yap benim de agzim tadsiz belim çok ağrıyor midem aşırı yanıyor kasıklarıma da ani hareket edersem bıçak saplaniyir.

Ya Allah bağışlasın benim çalıştığım yaş grubu tam, 5 6. En tatlı sohbet zamanları, bayılıyorum o yaş grubundaki çocuklarla sohbete. Allah bağışlasın 🙃
Yaaa sormaa🤭 Sabah okula birakiyorum gidene kadar ayri aksam yatana kadar ayni konusuyoruz🤩 yaa anaokulu ögretmenimisin canimm

malesef erken gelen adet ile mart ayı gebelik planlayanlara gececeğim, benimki olmadı ama sizin planlarınız tutar inşallah kızlarrr💕

Ben bu gün doktora gitim özele sırf kazıklar yeminle bir sürü tahlil yaptı bir sorun yok dedi kanama pembeydi benim birşey olmaz dedi canım kırmızı olursa ilaç yazarım dedi inşallah senin birşey olmaz bende hiç kan falan vermedim kalp atışını duyduk bu gün 6 hafta 1 gün dedi inşallah seninde bi sorun olmaz 😇🤲
Inş canim ya bende bu gun kan verdim işte doktorumu aradim kan sonucuna göre görüselim dedi yerlesme kanamasiymiydi acaba bu

Bat tarihimden 4 gün geçti dün test yaptım tek çizgi gördüm ama hiç regli belirtim yok moraller bozuk halada gelen giden yok ☹️

Bat tarihimden 4 gün geçti dün test yaptım tek çizgi gördüm ama hiç regli belirtim yok moraller bozuk halada gelen giden yok ☹️
Merhaba bende sizinle aynı durumdayım 😐 bende dün test yaptım golge falan asla yok. Gecen hafta carsamba 3 saat sonra silik cizgi cıktı ama belli süreden sonra dikkate alınmalıymıs :/ iniallah ya hamileyizdir degilsete bir an önce oluruz ınsallah. Tam umudumu kesiyorum tamam yok diyorum ama gelmedikcede acaba diyorum. Adetım duzenlıydı bu ay korunmayı bıraktık ve boyle oldu :/ bu arada ben normal gebelık testı ile yaptım erken gebelık falan almadım sen?

Benim bat 9 gün geçti mide yanması agzimda ekşime arada baş dönmesi var geçen gün grip oluyormuş gibi ateşim yükseldi ama üşüyorum bu sabah test yaptım negatif yumurtlamanın da 10. Günü ama adet belirtisi felan da yok bir gebenin günlüğü Ebru hanım var ona yazmıştim 27 gün sonra yap yumurtlama dan dedi şaşırdım bilginiz olsun

Benim bat 9 gün geçti mide yanması agzimda ekşime arada baş dönmesi var geçen gün grip oluyormuş gibi ateşim yükseldi ama üşüyorum bu sabah test yaptım negatif yumurtlamanın da 10. Günü ama adet belirtisi felan da yok bir gebenin günlüğü Ebru hanım var ona yazmıştim 27 gün sonra yap yumurtlama dan dedi şaşırdım bilginiz olsun
Nasıl yani 13 gunlul gecıkmedemi dogru cıkarmıs sonuc?

X