Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah seninde vardır canm isteyen herkese de bizlerede Allah nasip eder iniallah ama regl belirtileri ilr hamişlik belirtileri o kadar aynı ki duygu değişimi her iki seyin haberciside olabilir inşallah güzel seylerin habercisi olur💛
Test aldım yaptım ama çıkmadı bişey , negatif yani ama hala adet olmadım ve lekelenme devam ediyo sadece tuvalete gittiğimde oluyo açık pembe şeklinde.olmadi sanırım bu ayda benim.

Betan kaç çıktı canım 1500-1600 olmadan kese görünmüyor diye biliyorum belki ondan istemiştir canını sıkma geç döllenme olduysa çıkmaması normal ayrıca
Erken dollenme oldu. Hatta keseyi de gecen hafta gormustu. Ama kese etrefinda sanki 2. Kese gibi bisey vardi. Ya 2. Kese ya da kanama alani gibi geldi bana. Ama korkuyrm. Hala da kan sonucum cikmadi malesef

Erken dollenme oldu. Hatta keseyi de gecen hafta gormustu. Ama kese etrefinda sanki 2. Kese gibi bisey vardi. Ya 2. Kese ya da kanama alani gibi geldi bana. Ama korkuyrm. Hala da kan sonucum cikmadi malesef
Anladım canım inşallah kötü bişi yoktur sağlıcakla bebişini kucağına almayı nasip etsin rabbim

Kizlar ben de regl oldum az önce .İki gün gecikmeyle.Artik Mart ayına transfer oldum.İnsallah diğer ay nasip olur .🙂🙂Hem bu arada biraz kilo da veririm .Olumlama yapayım🙂🙂Bekleyenlere müjdeli haberi almalarını dilerim .Ben Mart ayına transfer😂😂

Kizlar ben de regl oldum az önce .İki gün gecikmeyle.Artik Mart ayına transfer oldum.İnsallah diğer ay nasip olur .🙂🙂Hem bu arada biraz kilo da veririm .Olumlama yapayım🙂🙂Bekleyenlere müjdeli haberi almalarını dilerim .Ben Mart ayına transfer😂😂
Hayirlisi olsun biz negatif test gorup subatta takilmaya inatla devam 😂😂

X