Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben İshak beye gitmiştim onda düşük oldu daha gitmem ona. Hangi aşamadasın derken?
Yani hamilelk için ne kadar oldu ne diyorlar doktorlar onu sordum da. Kardeşim ishak gitti ben açıkcası oranın doktorları doktor olmadığından doktor sayılıyorlar..devletteki doktorun kim?

Sen ve @ipeksmom da var diye hissediyorum ama Allah bilir canım doğru mu hissediyorum cuma görürüz inşallah yapma sen yapma tamam sebep olmayayım testine zaten bu saatte yapma sabah ilk idrarla daha iyi diyorlar ya
Canım hislerin doğru çıkar mı?İçine doğan şeyler olur mu?İnşallah doğru hissediyorsundurBata 3 gün kaldı .Ayy yarın iki diyeceğim ..

Sen bilirsin ama bunu normalde doktor vermezse kendimiz almamızı önermiyorlar da ondan dedim. Sen bilirsin yinede canım.
Dozu fazla dedi bana geçende bir Dr ama bende folik asit eksikliğine bağlı kan pıhtılaşması var o yüzden bende sıkıntı olmuyor yüksek doz. Ama pıhtılaşma olmayan arkadaşımda kullandı sorun olmadı

Normalde 15 şubatta lekelenmem başlaması gerekirdi. Ya testte bile üzülüyo insan çıkmayınca kan yapmaya hiç cesaret edemiyorum
Haklısın canım ben geçen ay 2 gün geciktim yine hafta sonuydu test yapamadım 1 gün daha geçseydi yine yapamıcaktım negatiften geriliyorum ama öğrenmenin başka yolu yok

Zaten doktor verirse iyi o ilaç doktor vermezse kullanmak iyi değil bunu çok iyi biliyorum. Çünkü testi yaptığım abla bana öyle dedi. 5mg olanı doktor demeden almayın diye. Ben söylemek istedim bildiğimi sadece.

Doğrudur canım demekki benim durum ne kadar vahimse verdiler inşallah başıma bir şey gelmez yine

Yani hamilelk için ne kadar oldu ne diyorlar doktorlar onu sordum da. Kardeşim ishak gitti ben açıkcası oranın doktorları doktor olmadığından doktor sayılıyorlar..devletteki doktorun kim?
Canım daha bu akşam öğrendim bat bugündü gitmedim doktora. Özeldekiler iyi değil ya. Devletteki yeni geldi erkan bakır

Canım daha bu akşam öğrendim bat bugündü gitmedim doktora. Özeldekiler iyi değil ya. Devletteki yeni geldi erkan bakır
Hadi hayırlısı hakkında. Özeldekiler o koca hastanede doktor olmayınca iyi oluyorlar. Devlete iki iyi doktor gelse o fiyatları çıkarmazlar sürekli fiyat arttıyorlar.

Hadi hayırlısı hakkında. Özeldekiler o koca hastanede doktor olmayınca iyi oluyorlar. Devlete iki iyi doktor gelse o fiyatları çıkarmazlar sürekli fiyat arttıyorlar.
Arttırsalar ne olur gitmem Raha oraya şuanki doktorum çok iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…