Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
6 da çatladığı ı düşünüyorsan bugün 11. Gün kaset testte çıkmaz
Canım o gün hafif bir kanamam oldu .Peceteye geldi .O catladigini gösterilmiş .6 sında catladigindan eminim .Canım moral verdin bana .İnşallah öyledir .Biraz daha bekliycem artık .Cumartesi yapacağım .Dayanabilir sen..

Canım öyle değil mi?Ben de çok test var diye .Kaç gün öncesinden başladım yapmaya .Kaç test heba oldu..

canım bence bekle dayan yani çünkü gün gelmeyince çıkmıyor en azından bende öyle oluyor boşu boşuna canın sıkılıyor ben korkudan yapamıyorum negatifse zaten regl gelir gecikmeli de olsa coraspinimi ve folik asidimi içip dua ediyorum öbür türlü üzülmekten başka bir şey olmuyor. regl olmazsam elim nasıl teste gitcek bilmiyorum

Ben de bir daha yapmayacagim canım .En iyisini yapmışsın gerçekten .Gecikme olursa yaparım ancak ..

Ben de bir daha yapmayacagim canım .En iyisini yapmışsın gerçekten .Gecikme olursa yaparım ancak ..
Öyle yap canım. Ya benimde aşırı sancım var adet gelecek gibi lavaboya gidiyorum bir şey yok bir geçiyor sonra yine başlıyor birde ayakta uyuyorum şu an resmen güneşte vuruyor yüzüme sanırım erken adet olucam

Ben ovulasyon testi yapmadım .Takvime göre 4-5-6 görünüyor .Belirtilerime göre de öyleydi .6 sında çatladı diye tahmin ediyorum ..Olsa çıkmaz miydi şimdiye kadar ?
Benim de 5 ya da 6 sı diye tahmin ediyordum ben de 4 gün kala çıktı silik belki de ben erken yumurtladım çünkü adet bittikten sonra 3. Gün falan karın ağrısı sancı hissetmiştim 1 i gibi ayın

Ben şimdi bir test daha yapıcam koyulaşmaya var mı diye sancım kasık ağrım var ve sürekli ıslaklık hissediyorum adet olacak gibi çift çizgi çıktı ama hala ya olursam diye aklıma geliyo

Bat 22 benim bugün alabilirsem erken gebelik testi yapıcam kızlar çok mu erken yapıyorum acaba size bi sorayım dedim
Sana da kendi başıma geleni söleyim canım 3 gün kala erken gebelik testi negatif adet günü kaset test pozitif çıkmıştı her zaman doğru sonuç vermiyor umarım sende işe yarar yani negatif görğrsende moralini bozma

Benim de 5 ya da 6 sı diye tahmin ediyordum ben de 4 gün kala çıktı silik belki de ben erken yumurtladım çünkü adet bittikten sonra 3. Gün falan karın ağrısı sancı hissetmiştim 1 i gibi ayın
Canım o ağrıyı ben ayın 4 ünde hissettim ..O zaman başladı benim de .

Bencede hamilesin canım sen yerinde olsam dayanamazdım valla

maşşallah :)) çıktı mı bişiler? ben 8 gün varken yaptım negatifti biraz ümidim kırıldı ondan günümü bekliyorum
Yok canım hiçbir şey çıkmadı Tertemiz tek çizgi .Erken gebelik testlerinin birinde bekleyince silik bir çizgi çıktı .O da bekleme çizgisi ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…