Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar benim de bat a 3 gün kaldı .Elimde çok test var diye bu sabah normal kaset test yaptım .Sonuç negatif.Adet olacak gibi kasıklarımda baskı var ..

Kizlar benim de bat a 3 gün kaldı .Elimde çok test var diye bu sabah normal kaset test yaptım .Sonuç negatif.Adet olacak gibi kasıklarımda baskı var ..
Erken canım zaten çıkmaz bilemeyiz belki de hamilesin bende de kasık ve bel ağrısı var bir anda oluyor sonra geçiyor başka hiçbir şey yok ne akıntı ne meme ağrısı bakalım pazarı bekliyorum

Teşekkür ederim İnş Rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun inş. Sende de var gibi ama
Sen bize bol bol dua eder misin canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah bebeğini benim testlere gelince 12. Güne göre çok hayalet ya ve koyulaşmıyor. Umudum hiç yok yani.Geçen ay bu hayaletlikte kan verdim 1.40 çıkmıştı sonucum

Ederim tabi Rabbim anneliği hepimize yaşatsın inş. Benim erken gebelik testi negatif çıkınca testlere olan güvenim sarsıldı senin kullandığın testte benimkinden galiba başka bir testle dene derim o yüzden.

Erken canım zaten çıkmaz bilemeyiz belki de hamilesin bende de kasık ve bel ağrısı var bir anda oluyor sonra geçiyor başka hiçbir şey yok ne akıntı ne meme ağrısı bakalım pazarı bekliyorum
Canım benim de cumartesi görünüyor .4-5-6 yumurtlama oldu takvime göre belirtilerim de öyleydi .Ya benim anı hareket edince sağ kasığımda belli bir noktada yanma,ağrı oluyor.Dun gece yatakta aniden bir tarafa dönünce yine oldu .Bel ağrım batmalar falan var .Islaklık hissi var .Ama testlerim tertemiz tek çizgi

Canım kaset testte erken döllenme değilse gününden önce çıkmaz ki erken gebelik testinde bile çıkmıyor bazen bende sadece bel ve kasık ağrısı birde uyku hali var ama bunlar regl öncesi belirtilerde de oluyor bende heyecanla pazarı bekliyorum

İlk piki mi ikinci piki mi canım değerlendireyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…