Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Insallah vardir canim cok belirtin var seninde bosa cikmaz umarim. Sen bize gore tecrubelisin🙈 ama bazen gec dollenme olabiliyor ya cikmayabiliyor canim sonra moral bozuklugu olmasin diye dusundum senin icin🤗 guzel haberler ver bizlere😍
Ben merakima engel olamadım ve erken gebelik testi yaptım .Sonuç negatif kizlar .Ümidimi kesmeli miyim sizce???

Yaaa belki öyle değildir gerçi sen kendini bilirsin o ayrı birşey adet belirtini. 🤔O kadar erken belirtiniz oluyor mu adet için.
Olur canım geçen ay 10 gün önce başlamıştı çok ağırdı bu ay yine sakin 😂😂 en çokta uykum var o yüzden dedim genelde yakın dönemde uykum olur bakalım her şey nasip kısmet 🙏

Sağolun. Ne olduğunu anlamıyorum bir ateş buhran basıyor bir üşüme. 😑Çok şükür aşırı birşeyim yok lakin iniş çıkışlı durumum ateşim inip çıkıyor daha çook.
Merak ve stres yapmış olabilir canım. İnşallah hamilelik habercisidir o ateş basmaları 🙏

Olur canım geçen ay 10 gün önce başlamıştı çok ağırdı bu ay yine sakin 😂😂 en çokta uykum var o yüzden dedim genelde yakın dönemde uykum olur bakalım her şey nasip kısmet 🙏
Allah Allah o da kötü 10 gün önce 😀benim hiç belirtim olmuyor adet geliyor olup bitiyor gidiyor 😂o yüzden olacak mıyım olmayacak mıyım hiç bilemem 🙈

Allah Allah o da kötü 10 gün önce 😀benim hiç belirtim olmuyor adet geliyor olup bitiyor gidiyor 😂o yüzden olacak mıyım olmayacak mıyım hiç bilemem 🙈
Ya işin kötüsü ben 4 kere hamile kaldım hepsinde aynı şeyler oldu hatta hepsinde adet oldum sandım o derece bulantı ile falan anladım benim işimde zor ama bu seferki sanki sadece reggl sancısı pazartesi haber ederim zaten bakalım 😂😂

kızlar 2 saat önce sigarayı bırakma kararı aldım. Bol bol bana da dua edin nolur :rolleyes:
Çok mu içerdin siğarayı bende arada sırada içerdim buldukça 😂içmemek çok iyi hele de bizim gibi bebek isteyenler için inşallah aşarsın bu durumu biraz zorlanırsın ama değer sağlık için.

X