Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben bira her gece intarnetten çok araştırıyorum gece gündüz YouTube den Gülbahar die bı hanım vardı onun videosuna denk geldim ondada pko varmış çok şey denemiş en son çakşır kökü suyu denemiş onunla gebe kalmış bende hem kendim hem eşim kullnadim eşimin ileri hız düşüktü 2 ay çakşır kökü suyu çoban çökerten keten tohumu yağı keçi boynuzu özü kullandı ben regil bitmeden 1 gün önce çakşır suyu içmeye başladım yumurtlama görene kadar devam ettim yumurtlama görünce hemen havuç suyu tükettim katı meyve sıkacağı da siktim ilk ay böyle ikinci ayda aynı uyguladim ama bu sefer çakşır suyunu akzer marka aldım o bize daha yoğun daha ağır geldi geçen aya göre 2 gün daha erken yumurtladim dedik bu daha yoğun daha etkili geldi bize Gülbahar hanım dedgim kişide çok takip etti beni testlerine baktı hep Allah razı olsun yani benim sorunum yumurta büyümüyor catlamiyordu pkodan dolayı
Cevapladiginiz icin cok tesekkur ederim,bende yumurtlama catlama oluyor bence zaten catlatma ignesi de veriyor doktor...biz bu ay caksir ictik ama mecitefendi diye bir marka bulduk o da iyi midir acaba?

Canım test yaptın mı merak ettim seni
Yok iğne için gidecektim çok aşırı yağıyor hava çıkamadım birde rahatsızım bağırsaklarım bozuldu midem rahatsızlaştı yağarken çıkarsam hep hasta olurum diye yatıyorum şuan ben çok kötü oldum ya gaz gazz yedi beni üşüttüm sanırsam. Güvenip çıkamadım halsizlik uykum çok oldu uyandım uyudum uyandım uyudum :) saat geç olmuş biraz da ondan gitmedim. Bugünü böyle geçirdim. Gidersem olası durum olursa haber ederim seni 🤗

Yok iğne için gidecektim çok aşırı yağıyor hava çıkamadım birde rahatsızım bağırsaklarım bozuldu midem rahatsızlaştı yağarken çıkarsam hep hasta olurum diye yatıyorum şuan ben çok kötü oldum ya gaz gazz yedi beni üşüttüm sanırsam. Güvenip çıkamadım halsizlik uykum çok oldu uyandım uyudum uyandım uyudum :) saat geç olmuş biraz da ondan gitmedim. Bugünü böyle geçirdim. Gidersem olası durum olursa haber ederim seni 🤗
Çok geçmiş olsun dikkat et 🙏🙏

Uyuya kalmışım gece kalkıp idrara sıkışık olunca yaptım testimi ilk 5 dakikada çıktı çok çok silik çizgi hemen var diyemeyiz belki test yanlış gösterdi markası labaquick 2 gün sonra tekrar yaparım bata 4 gün var bakalım kısmet diyorum
Benden başka gören var mı çizgi 😆
Var ikinci çizgi hayırlı olsun🥰

Yapmıyorum vazgeçtim .Dediğiniz gibi sabredip bekleyeceğim biraz daha..🙂
Insallah vardir canim cok belirtin var seninde bosa cikmaz umarim. Sen bize gore tecrubelisin🙈 ama bazen gec dollenme olabiliyor ya cikmayabiliyor canim sonra moral bozuklugu olmasin diye dusundum senin icin🤗 guzel haberler ver bizlere😍

Cevapladiginiz icin cok tesekkur ederim,bende yumurtlama catlama oluyor bence zaten catlatma ignesi de veriyor doktor...biz bu ay caksir ictik ama mecitefendi diye bir marka bulduk o da iyi midir acaba?
Ben geçen ay başka marka kullandım ama bu ay akzer aldım bu bize daha yoğun geldi daha agirdi biz dedik bu biraz daha etkili galiba die dediğim kadinda akzer marka kullanmış

An itibari ile regl belirtilerim başladı yorgunluk ve hafif sancım var ayakta uyuma başladı 🙈5 günüm kaldı sanırım pazartesi mart grubuna gidiyorum 😳🙃🙃

Sağolasın teşekkür ederim 🙏
Ben dayanamadım eczaneye gittim de erken gebelik kalmamış sürelab normal test aldım 😅 şuan yapmam doğru olmaz sanırsam değil mi hem ilk idrar değil hem erken çıkmama ihtimali yüksek bat 21 ne düşünüyorsun bu konu da canım 🙈

An itibari ile regl belirtilerim başladı yorgunluk ve hafif sancım var ayakta uyuma başladı 🙈5 günüm kaldı sanırım pazartesi mart grubuna gidiyorum 😳🙃🙃
Yaaa belki öyle değildir gerçi sen kendini bilirsin o ayrı birşey adet belirtini. 🤔O kadar erken belirtiniz oluyor mu adet için.

Ben dayanamadım eczaneye gittim de erken gebelik kalmamış sürelab normal test aldım 😅 şuan yapmam doğru olmaz sanırsam değil mi hem ilk idrar değil hem erken çıkmama ihtimali yüksek bat 21 ne düşünüyorsun bu konu da canım 🙈
erken bence yapma moralin bozulabilir

X