Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim bende son 3 gundur normal test hep yapiodum dogal olarak negatif geliyordu. Bugun erken gebelik testiyle beraber normal testi yine yaptim mesela yine yoktu erken olanda cikti. 5 subat oldugundan takip yaptigim icin eminim. Takip yapmasam benim biraz zor hamilelik pko var bende adetler cok duzensiz

Canım normal testin negatif çıkıp erken gebelik mi pozitif çıktı .?

Selam arkadaslar 5 subatta ovulasyon oldu bugun erken gebelik testi denedim hemen gordum cift cizgiyi ama resimde net cikmadi yinede bir bakar misiniz rica etsem
ben de görüyorum, inşallah kanda da pozitif çıkar, hayırlısı ile alırsınız kucağınıza... 5 Şubat çatlama 9 gün sonra yani bugün erken gebelik testi 2.çizgi hafif pembe.. valla bravo bu kadar erken... BAT ne zaman peki?

Maşallah canım evet var süreci anlatırmısın rica etsem programdan mı testler mi takipmettin
Sagol canim cevap verdigin icin. Ben testlerle takip ettim birde testleri yukleyip degerleri kontrol ettigim bi program var onu kullandim test okumada yanlislik olmasin diye. Premom uygulamanin adi dun de paylasmistim burda. Ama yumurtlama oldugu gun sadece bir iliski oldu ondan sonra 4 gun bos gecti. Sonrasinda cok tuvalete ciktim asiri gazim vardi. Adet olacak gibi kasiklarima ara ara agri girip gidiyordu. Morel olarakda modum dusuktu sebebini bilmedigim bi sekilde kimseyle gorusmeme istegi yalniz kalma istegi vardi. Ilk defa boyle hissettim hayatimda bu arada. Dun beyaz bir akintim oldu gece ayaklarim cok usudu sabaha da test yaptim canim.

benim düşüğüm öle olmaustu kahverengi lekelenme 10 gun falan sürdü dr umursama bişey olmaz dedi 6.haftada kırmızı adet kanamasına dönmeye basladı malesef on bes gun surdu kanamam ve dustu Allah kimseye banada tekrarını yaşatmasın bir daha lütfen ihmal etmeyin başka dr a da gidin derim

Insallah canim. Ilk oglumda da 10 gunde ogrenmistim. Bakalim insallah dogrudur testim. Az sonra gidip bi daha test alip deneyecegim. Benim adetlerim cok duzensiz canim ama programa gore 5 subat yumurtlama 19 subat adet olmasi gerekiyor diyor

Erken gebelik olsa yarın ya da yarından sonra yapardım ama elimde yok .2 gün kala yapabilirim belki ilkini .sen??
Erken gebelik testi almak istiyorum bende salı veya çarşamba günü olumsuz olur diye korkuyorum günler uzakken burada erken yapacam derdim lakin heyecan yapmadım desem yalan olur ya

Ay bende sıfır belirti ama hala umudum var elinde patlamaz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…