Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kabul etmiyorum :)

Bende onu dusunuyorum devlet hastanesi de ozel hastanede yazmadi. Demek ki bir bildikleri var. Yoksa yazar basindan savardi. Gerisini dusunmezdi

Aynı durumdayım, sürekli çamaşır değiştiriyorum

Bende onu dusunuyorum devlet hastanesi de ozel hastanede yazmadi. Demek ki bir bildikleri var. Yoksa yazar basindan savardi. Gerisini dusunmezdi
Bildiklerinden ziyade her doktor kendine özgü tedavisi var canım. Belki başka gidersin o yazar belki senin için yazılmaması daha uygun görüldü. Benim için yazılması işime geldi düşsün hep düşsede ben onu kesin yine stresle çıkarım gerizaten bunun bütün derdi stres ama gelde yapma istemeden de olsa yapıyoruz. Hakkımızda hayırlısı olsun bunlar aşılır şeyler

Günaydın kızlar bat 5 gün gecikti dün bebe time marka test buldum aldım sizce pozitif mi ben mi yanlış görüyorum
Bebetimeeee . Benim ilk goz agrisi testim. Totem yapmistim. Bu hamileligimi de onunla ogrenecektim. Ama koca eskisehirde bulamadm bu markayi. Cok memnundum o testten.Sende de cok net gostermis. Hayirli olsn kardes.

Canım bugün gittim 5 haftalık kese göründü çok şükür, küçükte olsa embriyo da gözüktü, haftaya kalp atışını dinlemeye gideceğiz
Hmm tamam cnm şimdi anladım kese 5 haftadan sonra görünüyor ben kontrole gittim öyle dedi doktor erken görünmez tatlım ama mutlaka git kontrole sen yine

Arkdaşlar çok şükür bugün doktora gittik 5 haftalık dedi kesede göründü, embriyo da çok küçük gözüktü, haftaya kalp atışını dinlemek için yine çağırdı
Şu mesajı okurken bile aynı kendim gibi hissettim o derece sevindim bizlere de dua eder misin hamile duası tez olurmuş kabul her anını yaşamayı nasip etsin Rabbim size

Teşekkür ederim canım benim darısı sizlere olsun insallah vardır

Şu mesajı okurken bile aynı kendim gibi hissettim o derece sevindim bizlere de dua eder misin hamile duası tez olurmuş kabul her anını yaşamayı nasip etsin Rabbim size
Canım rabbim tez vakitte sana ve isteyen herkese nasip etsin, çok dau edeceğim. Sizde buraya en kısa zamanda yazacaksınız inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…