Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Vayyy süper🤗 demek ki sen erken yapiyordun testleri cikmamisti. Hadi hayirli olsun kan ver mutlaka
Baklm yarın tekrarlamam lazimmi ki aksam acile gidip kan vericektim annemler geldielr gidemedim elimdeki son testi yaptin boyle cikti insallah vardir 🤲🤲

Baklm yarın tekrarlamam lazimmi ki aksam acile gidip kan vericektim annemler geldielr gidemedim elimdeki son testi yaptin boyle cikti insallah vardir 🤲🤲
Sen yarin ilk is kan vermeye kos☺☺ sabah ilk idrarla yapabilirsin testin yoksa direk kan testlerle ugrasma👍🏻 var var uzaktan bile belli. Senin catlama ustune kac gun gecmis oldu? Birde belirtiler nasil suan☺

Sen yarin ilk is kan vermeye kos☺☺ sabah ilk idrarla yapabilirsin testin yoksa direk kan testlerle ugrasma👍🏻 var var uzaktan bile belli. Senin catlama ustune kac gun gecmis oldu? Birde belirtiler nasil suan☺
13 gun gecti bu gun gazim ve gaz sancim cok fazla dun yolculuk yaptik koye gittik gece migdemin bulantisi kalktim afedeesin ayaga kalkamadan istifar ettim cok siddetli seffa yapiskan akintim var ve sık idrara cikiyorum 10 gundur yaklasik

13 gun gecti bu gun gazim ve gaz sancim cok fazla dun yolculuk yaptik koye gittik gece migdemin bulantisi kalktim afedeesin ayaga kalkamadan istifar ettim cok siddetli seffa yapiskan akintim var ve sık idrara cikiyorum 10 gundur yaklasik
Hayirli olsun simdiden saglikli bir sekilde ilerlesin☺☺

Demek ki herkesin düşüncesi farklı. Yan etkisi var ama bana hiç olmadı hatta iyi geldi 😊 sadece 2 tanecik vardı kücük kutu da. Çok düşmüyor onun dozu var ki. 🙈 Öyle yapıyor olmasak zaten taktıkça yükselir. birde hamile kalmadan sütle uğraşıyoruz 😀benim senede bir çıkmış sonuçlarımda hiç ilaç vermezlerdi bu sefer ilac verdi doktorum onun yüksek olması yüzünden geç adet olurdum hatta testim silik olsa pozitif çıkardı birde sonra gittim kanda değerim 0.200 çıkmıştı 🤔adet olmuştum üstüne.
Bende adet duzensizligi yok. Her ay duzenli oluyorum. Sut akintisi filan da yok. Belki de o yuzdendir

Bende adet duzensizligi yok. Her ay duzenli oluyorum. Sut akintisi filan da yok. Belki de o yuzdendir
Bende de yokhiç biri sadece senede bir iki kere günüm uzuyor sürekli olan birşeyim yok. yükseldiği zaman bir süre sonra uzatabiliyor gününü 2 günde olsa. burada bizim doktorlar veriyor arkadaşımda da çıktı ona da verdiler düşsün diye.yumurtanın çatlamasını engellermiş.

Bunda şimdi kafama takılan sizinkiler demiş hep düşer bizimkiler yüksek görür ilaç verir hadi tek bana verseler arkadaşıma veren başka doktor 🤔aynı olsa doktorlarımız dicem gelene yazıyor gidene. bu doktorlar cidden değişik düşüncedeler. İnşallah çıkmasında ihtiyaç kalmasın ilaca 🙏

Bende de yokhiç biri sadece senede bir iki kere günüm uzuyor sürekli olan birşeyim yok. yükseldiği zaman bir süre sonra uzatabiliyor gününü 2 günde olsa. burada bizim doktorlar veriyor arkadaşımda da çıktı ona da verdiler düşsün diye.yumurtanın çatlamasını engellermiş.
Bende de geçen sene yüksek çıktı bana da verdi aynen 2 taneyi. Ama benim o aralar adetim geç gelmeye başlamıştı ve azalmıştı o baya etkili oldu bu konu da.

Bende de geçen sene yüksek çıktı bana da verdi aynen 2 taneyi. Ama benim o aralar adetim geç gelmeye başlamıştı ve azalmıştı o baya etkili oldu bu konu da.
Anladım. Namaza uyandım Rabbim herşeyimizi en doğru zamanda olmasını nasip etsin oymuş buymuş hiçbir neden sebeb bırakmasın o isterse olur hamile kalırsak hayırlı hamilelk nasip etsin 😌 bu sayfada benim gibi bekleyiş içinde olan tüm kardeşlerimi nasibinden mahrum etmesin inşallah 🙏🤗

Günaydın kızlar bat 5 gün gecikti dün bebe time marka test buldum aldım sizce pozitif mi ben mi yanlış görüyorum

Eklentiler

• F563F16A-AD76-4D00-949F-DAFD5D52144B.jpeg
    F563F16A-AD76-4D00-949F-DAFD5D52144B.jpeg
    120,6 KB · Görüntüleme: 84
X