Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende aynen dediğin gibi olmust inşallah tutmuştur canım cnm

Kızlar bat 10 şubattı. Hala regl olmadım, test yaptım dün negatif çıktı.. şiddetli baş dönmem kasık batması ve ağızda metal tadı var.. acaba geç döllenme midir bekliyorum bakalım

Kızlar bat 10 şubattı. Hala regl olmadım, test yaptım dün negatif çıktı.. şiddetli baş dönmem kasık batması ve ağızda metal tadı var.. acaba geç döllenme midir bekliyorum bakalım
Olabilir cnm test alıp yap bence ama baş dönmesi hemen olmaz onu soyliyeyim kasık batması vardı bende bel ağrısı bide

Kızlar merhaba hayırlı sabahlar size birşey sorabilirmiyim cevaplarsanız çok mutlu olurum ben test yaptım sekiz şubata burda payalstim hata ondan sonraki iki günde yaptım en son dün değil önceki sabah yaptım ve baya belirgindi bu gün kayın Pederlerimdeyim ve lavaboya gittim beyaz şeffaf bi akıntı var di afedersiniz icon de kılcal damar gibi pembe bi kan var di acaba nedir çok tedirgin oldum yerleşme çoktan olmamismidr idrara geçtiyse

Son adet tarihim 23 aralik testlerim negatif cikiyor catlamayi 31 ocakta gordugumu dusunuyorum zaten 24 araliktan bu gune gun asiri da degerlendirdik ne yapicagimi sasmis durumdayim akintidan ic camasirim kalmadi her gun en az 4 kez sırılsıklam sekilde degistiriyorum geceleri bulantidan uyuyamiyorum gunduz surekli uyku hali aksama kadar uyuyorum gaz sancisi ve gazda cabasi ayin 26 sinda doktora gittigimde pkos dolayisiyla gec yumurtluyosun o yuzden adet sokturucu vermicem demistim tekrar gitmelimiyim tecrube sahibi olanlar fikir verebilirmi

Erken gebelik testi bile 6 gün öncesine kadar belli olabiliyor. Şuan sanırım çıkmaz canım benim bat 18 Şubat. Beklemek çok zor seni anlıyorum

Fazla aceleci davrandım evet adet gecikmesini bekleyeyim diyorum ama tutamıyorum kendimi. Bide bulantı falan olunca bi gaza geldim. Bugün ne bulantı var ne başka belirti

Yerleşme kanaması o canım benim sen bian önce sağlık ocağına git kan testi ver Allah korusun gebelik varsa düşük filan da olabilir erteleme ama anladığım kadarıyla idrarla geliyorsa yerleşme kanaması o azıcık bişe oluyor zaten bende yeni hamileyim yeni öğrendim yerleşme kanaması olmadı bende ama doktorum öyle demişti bana baya araştırdım çünkü testtede pozitif çıkmış diyosun o yüzden bekleme kan tahlili ver bitanem

Cnm benim ben erken gebelik testiyle öğrendim 5 gün kala ama hayalet cİzgi vardı yani varla yok arası gibiydi o yüzden bekle ve normal gebelik testi al ben 3 gün kala normal gebelik testi aldım 2 tane direk çıktı bende

Neredeyse 2 ay olmuş son reglden bu yana bence gidip bir baktirin

Bulantı için erken iltihap olabilir doktora git cnm tekrar detaylı bi baksinlar

Erken gebelik testi yanıltır mı ki.. elimde hem normal test var hemde erken gebelik testi var depo yaptım bir ay öncesinden

Kızlar günaydın 7 gün kaldı regl dönemine ama şuan 9 aylık hamile birinin bile benden daha az belirtisi vardır psikolojik olarak her belirtiyi yaşadım; Mide bulantısı, öğürme, ağız sulanması, aşerme, kirpik karışması........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…