Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde 19 Şubat ama 9 aylık hamileler gibiyim

Günaydın iyi ki var burası valla daha ne duyarım gıııızzz kirpik karışması ne gızz neyy bu nasıl oluyor okurken kirpiklerim karıştı sen bunu dedin artık benimde olur yapmayın bunu bana güldürdün beni Allah seni de güldürsün

Banada buradan birisi söyledi hamile kaldığında kirpikleri üst üste biniyomus duş alsa da kirpikleri hiç düzelmiyomus hatta eşi hep yüzüstü mü uyuyosun sen diye soruyormus bir gün annesine gitmiş annesi kirpiklerinden anlamış sen hamilesin demiş

Allahım sana geldim lütfen kızma bana ama elimde değil algılayamadım bunu ben tövbe gülüyorum ya varsa başıma gelirse o da var keyfim kaçarsa bu msjın ekran görüntüsünü alayım okur okur gülerim ama eşinin dediği daha mantıklı. Yaa kirpik bu kaş olsa neyse şoktayım cidden yapmaya çalışıyorum da olayı anlamadım

Bana rahim hafif kalp şeklinde sorun olucağını sanmıyorum ama yinede bir hsg de bakalım dedi.. daha önceki denemelerimde hemen hamile kalabiliyodum ama kimyasalla sonuçlanıyodu. 1 2 ay daha bekliyim dedim biraz da korkuttular hsg konusunda siz devlette mi özeldemi çektirdiniz ?

evet evet eskiler öyle dermiş var öyle birşey . dikkat etmemiş olabilirsin.

Arkadaslar bisey sorcam ben mart grubundayim ama subat adetim henuz olmadi 1 gun gecikti bu surecte hissettigim seyler agizda aci tat kasikta segirme gaz sikintisi koyu renk idrar goguslerde hassasiyet seklinde ama 3 4 gundur akintim da yok anlam veremedim bu aydan beklentim olmadigi icin test yapmali miyim beklemeli miyim bilemedim

Aynen herşey yolunda benim doktorun neden olmuyor dediğin için olmuyor diyo her gittiğimde. Senin bu değerleler çocuğun olur diyo. Raat bırak kendini diyor da diyo Hayırlısı olsun ne diyelim yaa. Daha ne akdar bekleyeceğiz yaş geliyor 40 a :////

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…