Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Erken gebelik testine yazık olmasın diyorsan bence adetine 4 gün veya 3 gün kala yap derim varsa da yoksa da garanti olur. 😉Bu hafta sonu geçmesi daha makul olur tabi ki yine siz bilirsiniz.
Canım ben geçen sene 3 gün kala erken gebelik testi yaptım çıkmadı ki geç döllenme falan yoktu adet günü geçince çıktı çıkmaz falan hemen umutsuzluğa kapılmayın yani👌👌

Kızlar sizde yumurtlama sonrası gaz sancısı oldu mu bende sabahları özellikle çok ağrım oluyo sonra hafifliyo gün içinde

Kızlar hepinize merhaba,

Ben tabloyu maalesef güncelleyemiyorum neden olduğunu bende anlamadım ama "düzenle" seçeneği çıkmıyor. Bize ulaşın kısından iletiişime geçmeye çalıştım fakat hala yazan eden yok :KK43: :KK43: :olamaz:
Bu arada gebeliği olan arkadaşlar hepinizi tekrardan tebirk ediyorum. Birde bugün BAT günü olan arkadaşlar sizlerde durumlar nasıl :)
Tabloyu düzenleyebilirsem inşallah bilgilerinizi güncelleyeceğim.

KullanıcıB.A.T.YaşKullanılan İlaçOvulasyon testiNe zamandır deniyor?Sağlık Sorunu?Sonuç

@Duhanin annesi

01.02.202131Klomen-7 AY-

@toffie33

01.02.202130Coraspin-3 AYKan Pıhtılaşması

@LorenaEce

01.02.202128--5 AY-

@Sapsirella

01.02.202123FolikasitLaboquick2 AY-

@defnee16

01.02.2021FolidoceYENİ BAŞLIYOR

@aysunkkc

01.02.202125Glifor
İnofolic Combi
Laboquick6 AY1 Kimyasal Gebelik

honeyyball honeyyball

01.02.202129FolikasitLaboquick4 AY

@Random33

01.02.202135--7 AY

@kbr473593

01.02.202126--PKO

@Semraj

01.02.202128regenesit max-10 AY-

@White070

01.02.202133-Laboquick4 AY-

@Gelecek nesil

01.02.202130Promotil women-8 YILKan pıhtılaşması

@Mkkcly

01.02.202125Folbiol-7 AY-
Arkadaşlar bu gruba girmek icin ne yapmalıyım yeminimde

Ay çok gerginim sabredemiyorum inşallah hamileyimdir bakalım ne çıkacak testte biraz erken oldu ama

TŞK ederim canım bıraz baktım şimdi ozaman regl bıter bıtmez test yapmaya başlarım inş. instagram a koymus zaten bı yumurtlama örneği bi çatlama örneği anladıgım kadar ıle test koyulaştıgı zaman yapmam gerekıyor tekrar sılinene kadar koyu cızgı demi. birde testi akşamdan akşama yapsam kızlar uygun olurmu yada su geldı aklıma :) sabah namazına kalkıyorum ozaman yapsam uygun olursa denesem mantıklı mı?
Şöyle oluyor testi sabah ilk idrarınla yapmıyorsun kesinlikle. ne zaman yapmak istersen o zaman yap. Püf noktaları var bu testin yapmadan önce sıvı alımın 1 veya 2 saat önceden kesmelisin. Mesela ben namaza kalkınca ilk idrarımı yapıyorum sonraki idrarımda saat 10 gibi yapıyorum. Ama akşam yaparım dersen sıvı alımını kesip istediğin saat yap mesela ama geceye kalmasın tabi derim. Testini bu şekillerde yapmaya devam ettikçe bir süre koyulaşıyor zaten c cizgisi gibi t de koyulaşır veya c cizgisine yakın koyulaşırsa yumurtlaman oluyor sonra teste devam ediyorsun yine bu sefer o t koyulaştı ya silikleşmeye vardın mı yumurtan çatlamış oluyor. Testi bırakıyor çatladıktn sonra günün bekliyorsun bat 😀🤗sen testini al başla bana yollarsın ben yardımcı olurum 😊

Canım ben geçen sene 3 gün kala erken gebelik testi yaptım çıkmadı ki geç döllenme falan yoktu adet günü geçince çıktı çıkmaz falan hemen umutsuzluğa kapılmayın yani👌👌
Senin bat benimle aynı merak ettim bu sefer geçince mi yapacaksın test canım 😊

Lh değeri 1 ile 5 arası doğru sonuç çıkar bide aksam 8 ile 10 kadar en az 2 saat öncesinde sıvı alımını brakiyorsunuz ilk idrar kesinlikle olmuyor 😊
Aynen öyle Snaa Snaa arkadaşın dediği gibi ama çalışansın anladığım kadarıyla ne zaman müsaitsen o zaman yapabilirsin. Ben genelde saat sabah 10 gibi yaptım doğru sonuca da vardım canım. Birde şu var genellikle aynı saatte yapman iyi olur. Bugun 10 ise yarın yine o aralıklarda yapman güzel olur 😀sen alda o zaman yine konuşuruz şimdi unutursun dediklerimi 😉

İnşallah canım her kasık ağrısı da kist değil bence. O hormanlarla oynayan ilaç yan etkileri oluyor bende en çok kasık ağrısı yaptı geçmeyecek zannerdim 3 saat en uzun sürer geçerdi. Normal şartlarda kist olmuş durumunuz varsa öncelerden ister istemez onlarda ayrı etki yapabiliyor. Peki nasıl alıyorsun günlük doz olarak?
Günde 2 tane sabah akşam 5 gun sürdü zaten

Evet canım ben beklicem zaten haftasonuna denk geliyor 🙈 bu ay da bekledim 2 gün geçti baktım geldi o yüzden ve hem de geçen sene yaşadıklarımdan dolayı sakin kalmayı deniyorum 🤷‍♀️
Senin yerine ben yaparım bu ay çılgınlık hep bekledim günüm geçti adet oldum bu sefer belki erken gelir fırsat kalmaz bunun ayarı olmaz 😀😂

X