Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kızlar bu Sabah test yaptım bildigin kaset test BEBETİME diye bir marka .. bat 17 Şubat ve yapınca çok az hayalet çizgi çıktı yani kuruma çizgisi gibi bir çizgiydi ama yapar yapmaz çıktı... Sormak istediğim acaba bu testteki çıkan şey T çizgisinin kendisi mıydı yani gebelik yok mu kafam karıştı 😳😳😳😳

tşk ederim :):KK200: nerden temin edicem peki stripten
İntagram birgebeningünlüğü sayfasına gir yaz Ebru abla yardımcı olacaktır.şimdi yaz erken dönemiyor yoğun oluyor dmlere belli zamanlarda bakıyor. Zaten o numarayı bilgileri yolluyor testi watsaptan alıyoruz sipariş olarak. Ben öyle yapmıştım. Teste ben adet bitince başladım garanti olsun o zamanda ne yaşadığımı bilmek adına sende istersen öyle yap. Ebru abla da öyle yapmamızı öneriyor. YouTube videolarını izledim ben daha çok oradan bilgi sahibi oldum çok faydalı izlemek istersen vaktin olunca izle derim.

Günaydın kızlar bu Sabah test yaptım bildigin kaset test BEBETİME diye bir marka .. bat 17 Şubat ve yapınca çok az hayalet çizgi çıktı yani kuruma çizgisi gibi bir çizgiydi ama yapar yapmaz çıktı... Sormak istediğim acaba bu testteki çıkan şey T çizgisinin kendisi mıydı yani gebelik yok mu kafam karıştı 😳😳😳😳
günaydın. Görüntüsünü paylaşabilir misin?

Günaydınlar hoşgeldin 😇ama şimdi görmeden birşey denilemez ki istersen ilk yaptığın an resim çektiysen yolla buraya canım.

Canım hafif pembelik olması lazım pozitifse.Koyu ise golgedir.Ordaki çizginin gölgesi çıkıyor bazen ..

yaa öyle düşünme bende 34 yaşındayım ve daha çocuğum yok.
Ne bileyim canım ya Rabbim hiç birimizin kucağını boş bırakmasın. Benim oğullarım babalarında ve şimdiki eşimden ilk olacak nasipse inşallah beklediğimiz mucizeler yakında gerçekleşir.

Canım hafif pembelik olması lazım pozitifse.Koyu ise golgedir.Ordaki çizginin gölgesi çıkıyor bazen ..
Bencede öyle gölge bu atayım fotoyu desene umutlar öbür aya 😅😅

Eklentiler

• IMG_20210211_071952.jpg
    IMG_20210211_071952.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 71
Slm Zeynep hanım yaşınız kaç acaba bende 34 yaşındayım ve bu konuda bende yaşım geçiyor mu yoksa 10 yıl geçti küçük oğluma doğum yapalı onun için mi olmuyor diye düşünmeye başladım. Bu ay da olmazsa 4. Ayımız geçmiş olacak.
31 yaşındayım ,8 yıl sonra denedim ikinci ayda oldu. Tamamen kişiyle alakalı bunlar hormonlar yumurtalık vs artı psikoloji , kimseyi dinlemeyin derim , ben öyle yaptım çünkü 🥰🥰

Bizde sizin gibi 8 yıl istemedik bu ay 3. Denememiz olacak inşallah bende çift çizgiyi görürüm. Aslında geçen yıl istedik ama eşim kansere yakalandı şimdi çok istiyoruz rabbim hepimizi sevindirsin inşallah
Geçmiş olsun İnşallah Allahım isteyen herkese sağlıklı bir şekilde nasip eder🙏

31 yaşındayım ,8 yıl sonra denedim ikinci ayda oldu. Tamamen kişiyle alakalı bunlar hormonlar yumurtalık vs artı psikoloji , kimseyi dinlemeyin derim , ben öyle yaptım çünkü 🥰🥰
Evet evet bu konuda çok haklısın canım benim. Bu aralar eşimin ailesiyle konuşmuyoruz onun da etkisi var ve oğullarım babasında ve bir süredir beni görmek istemediklerini söylüyorlar. Özellikle bunu çok kafama takıyorum nerdeyse her gün ağlıyorum.

İntagram birgebeningünlüğü sayfasına gir yaz Ebru abla yardımcı olacaktır.şimdi yaz erken dönemiyor yoğun oluyor dmlere belli zamanlarda bakıyor. Zaten o numarayı bilgileri yolluyor testi watsaptan alıyoruz sipariş olarak. Ben öyle yapmıştım. Teste ben adet bitince başladım garanti olsun o zamanda ne yaşadığımı bilmek adına sende istersen öyle yap. Ebru abla da öyle yapmamızı öneriyor. YouTube videolarını izledim ben daha çok oradan bilgi sahibi oldum çok faydalı izlemek istersen vaktin olunca izle derim.

TŞK ederim canım bıraz baktım şimdi ozaman regl bıter bıtmez test yapmaya başlarım inş. instagram a koymus zaten bı yumurtlama örneği bi çatlama örneği anladıgım kadar ıle test koyulaştıgı zaman yapmam gerekıyor tekrar sılinene kadar koyu cızgı demi. birde testi akşamdan akşama yapsam kızlar uygun olurmu yada su geldı aklıma :) sabah namazına kalkıyorum ozaman yapsam uygun olursa denesem mantıklı mı?

TŞK ederim canım bıraz baktım şimdi ozaman regl bıter bıtmez test yapmaya başlarım inş. instagram a koymus zaten bı yumurtlama örneği bi çatlama örneği anladıgım kadar ıle test koyulaştıgı zaman yapmam gerekıyor tekrar sılinene kadar koyu cızgı demi. birde testi akşamdan akşama yapsam kızlar uygun olurmu yada su geldı aklıma :) sabah namazına kalkıyorum ozaman yapsam uygun olursa denesem mantıklı mı?
Lh değeri 1 ile 5 arası doğru sonuç çıkar bide aksam 8 ile 10 kadar en az 2 saat öncesinde sıvı alımını brakiyorsunuz ilk idrar kesinlikle olmuyor 😊

Evet evet bu konuda çok haklısın canım benim. Bu aralar eşimin ailesiyle konuşmuyoruz onun da etkisi var ve oğullarım babasında ve bir süredir beni görmek istemediklerini söylüyorlar. Özellikle bunu çok kafama takıyorum nerdeyse her gün ağlıyorum.
Bunlar etkiliyordur 😔

Ayy ne güzelll sağlıkla buyusunn canim karından mi vajinadan mi gorundu benim de sat 5 ocak yarin doktora gideceğim ama vajinal ultrason yaptırmayı düşünmüyorum teklikeli diyorlar
geçen bir arkadaş vanijal baktırmış muayne sonrası bayağı kanaması olmuş. ama öyle böyle değil. bir de tüp bebek yaptıran bir arkadaştı. kan sulandırıcının da etkisi varmı bilemiyorum ama bin pişman oldu

X