Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Mantik olarak bir sey olmaz ama biz biraz takintiliyiz sanirim. Bir dusuk yasayinca bilinc altimi etkiledi sanirim. Bu ay da olmazsa salicam odadan odaya kosucam supurgeyle :)
😂😂 benim 2. Olcak Allah nasip ederse 1. De düsuk twhlikem oldu dikkat etmedim bayagı agir iş yaptım benim de korkum ondan Allah bilir bakalim inş nasip olur

😂😂 benim 2. Olcak Allah nasip ederse 1. De düsuk twhlikem oldu dikkat etmedim bayagı agir iş yaptım benim de korkum ondan Allah bilir bakalim inş nasip olur
Valla düşüğün işle alakası yok bence ben işte çalışırdım hamile olduğumu bilmeden o sıralar fidan işinde çalışırdım kürekle üstünü örtmek için kürekle toprak sallardım 😂sonrasında çok yoruldum zannederdim paso uyuma gelirdi dünyayı görecek göz yoktu 😀birgün işe gidemedim adet basıyor beni yatak gitme diyor neyse o sırada hamile olduğumu filan öğrendim doktorum düşük tehliken var dedi 6 haftalıkken gittiğimde ben işe gitmedim kendimi dinlenmeye aldım hiç bir iş de yapmadım korkuyorum sebeb olurum diye ama ne oldu düştü eee Vermeyince Mabud, neylesin sultan Mahmud! Misali nasip olacak nasip. 😉 Tabi ki alakası var işle diyenlere saygı duyarım 🤗

İnş canim hayirlisiyla hepimiz
Senin bat ne zamana canım benim 20 sine
Benim yumurtlama haftam yeni basladi. Denemelerdeyiz henuz. Bat 28 subat. 4 aylik evliyim. Adet dongum degisti. 28 gunde bir oluyordum simdi 30 gunde bir. O yuzden 28 subat veya sonrasi :))

Valla düşüğün işle alakası yok bence ben işte çalışırdım hamile olduğumu bilmeden o sıralar fidan işinde çalışırdım kürekle üstünü örtmek için kürekle toprak sallardım 😂sonrasında çok yoruldum zannederdim paso uyuma gelirdi dünyayı görecek göz yoktu 😀birgün işe gidemedim adet basıyor beni yatak gitme diyor neyse o sırada hamile olduğumu filan öğrendim doktorum düşük tehliken var dedi 6 haftalıkken gittiğimde ben işe gitmedim kendimi dinlenmeye aldım hiç bir iş de yapmadım korkuyorum sebeb olurum diye ama ne oldu düştü eee Vermeyince Mabud, neylesin sultan Mahmud! Misali nasip olacak nasip. 😉 Tabi ki alakası var işle diyenlere saygı duyarım 🤗
Tabi canım orası öyle Rabbim nasip etmisse bebegin kalıyo ama nasip degilse gider ben dikkat edilmesi gerektigini dusunuyorum yada 1m den dolayi korkuyorum 😀😀😀

Tabi canım orası öyle Rabbim nasip etmisse bebegin kalıyo ama nasip degilse gider ben dikkat edilmesi gerektigini dusunuyorum yada 1m den dolayi korkuyorum 😀😀😀
Kardesim 2.ayinda bobrek tasi dusurdu yerlerde surunuyordu ama yumurta kaliteliyse iyi tutunduysa bir sey olmuyor. Ben bir sey yapmadim ama dustu. Her serde bir hayir vardir

Benim de bat 20.İlk testi ne zaman yapacaksiniz?
Normal şartlarda test yapmam geçikmesini beklerdim olmazsam yapardım 😀genelde oldum. Ama bu ay erken gebelik testi alıcam ilk defa yapıcam çünkü çok kişi yaptı öğrenen de oldu burada birde böyle bakıcam tadına bu işin 🙈18 şubatta denicem 🤗geç döllenme olayım da olamaz ne zaman ne yaptığımı biliyorum 😂varsa çıkar yoksa çıkmaz. Adetim beklerim sonra inşallah gelmez 🙏

Korkma canım ya olacak olana çare mi var boşverrr. Güzel düşün güzel şeyleri çek üzerine korku iyi birşey değildir 😉dikkat edilmesi şu vucud yoruluyor zaten eror veriyor yapma diyor o zaman ayakları kaldır tavana yat aşağıya 😂

Evet benim şu an öyle adetinden bi gün geçti zaten benimde hiç belirtim yoktu sadece dün adet günüm ve bu gun karnım sağ kasigim ağrıyordu
Benimde son 5🤗 dayanamayip meraktan sabah yapacagim kendimi durdurmam lazim hayir negatifi gorucem oturucam yerime😄 sonra pisman olucam ya🙈 bende gunlerimi pespese degerlendirdim bel agrim cok kuyruk sokumu yukarisi goguslerim dolgun etrafi aciyor alt karin agrisi var o gerginlik bende de var 🤭 insallah tutmustur🤲🏻

X