Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yumurtlama etkisi olacağını zannetmiyorum ama bakalım
Bende de bu ay hiç akıntı olmadı yumurtlama zamanı vücutlar artık oyun oynuyor
Vücudumuz biz ne istersek onu gösteriyor bize

Bende bu ay regl biter bitmez yumurtlama olduğunu düşünüyorum çünkü reglim bitti ve hemen göğüs hassasiyetim başladı ama şuana kadar hiç ovulasyon testi yapmadım belki yaza kadar olmazsa yazın ovulasyon testi denerim

Dış gebelik değildir inşallah korkmayın belki boş gebelik olabilir onda da değer düzensiz artıyor benimde başıma geldi eğer kese gorumezse dış gebelik düşünülür
Merhaba olumsuz şeyler düşünerek kendinizi ve bebişi strese sokmayın dış gebelikte çok daha hızlı ve düzensiz bir artış oluyor. Allah'ın izniyle inşallah sağlıklı bir gebeliktir olumsuz düşünmeyin, regliniz kaç gün gecikti

Siz yanlış yazdınız galiba o ben değilim arkadasa cvp yazmıştım ben .. yazdığım kişi RÜYA PERİSİ

bat : 24 şubat
6 aydır deniyoruz
29 yaşındayım
glifor ve inofolic combi kullanıyorum
ovulasyon testi kullanmıyorum
regl 35 günde bir

3 şubat
33
Folidoce
Yok
3 ay
Yok
İlk çocuğum korunmadığımız ilk ay olmuştu. Bu ay 2. Çocuk içşn 3. Kez deneyeceğiz. Umarım herkesin gönlüne göre olur.

Benimde yumurta akintisi gibi seffaf akintim geliyo ama o kadar uzamiyo ne acaba

S Serragul93 kelebek3333 Ozgurkus kızlar merhabalar sizinle batımız aynıydı çok sevindim sizin adınıza kendim hamileymisim gibi rabbim sağlıklı kucağınıza almayı nasip etsin ben beklemedeyim uzaktayım hastaneye sağlık ocağı kan almiyormus gecikmeyi bekliyorum siz bana umut oldunuz inşallah bende sizin gibi güzel haberler alırım dua edermisiniz

Kızlar ben test sonucumu aldım beta 10 çıktı cokmu düşük yada çok çok yeni oldgu icinmi böyledir acaba perşembe tekarar yapalım dediler
Kacgun var bata veya kac gün geciktin inşallah güzel bi deger yakalarsin

Kızlar ben test sonucumu aldım beta 10 çıktı cokmu düşük yada çok çok yeni oldgu icinmi böyledir acaba perşembe tekarar yapalım dediler
Adet gününüz mü? Birde her hastanenin değerleri değişiyor kimisi 200 den başlarken kimisi 10 dan 20 den başlıyor

Betahcg bazen çok şaşırtıcı olabiliyo kan verdigin yere göre bile degisebiliyordu sanki insallah degerlerin guzel artar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…