Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• 05C8458A-00F3-4416-969F-7A5FA3AE0153.jpeg
    05C8458A-00F3-4416-969F-7A5FA3AE0153.jpeg
    90 KB · Görüntüleme: 79
Adetim geçmeden, adete 1 hafta kaladan bugüne iki gün arayla tekrarlandı en son test bat tan iki gün önce yarında kan vermeye gidicem erken yumurtladım o yüzden bu kadar erken çıktı🥰
Maşallah inşallah güzel çıkar değeriniz 💜💙 peki adetinizin kaçıncı gününde yumurtladiniz? Mesela 11. Gün yumurtladim 11 ve 12. Günü degerlendirdim sizde nasıl oldu ?

Görürsün görürsün inşallah Rabbimin izniyle stres yapma 🥰🤗
İnşallah canım benim 3. Olacak zaten sanki ilk gibi heyecan yapıyo insan 🙂 geçen sene karar verip 3. Ye denedik 2. Ayında tuttu ama değerler düzensiz arttı 21 çıktı 30 50 100 derken 500 e kadar çıktı sonra 50 ye düştü adetle söküldü gitti baya üzüldüm 1 sene vazgeçtik yine bu sene de 2. Ayımız bakalım geçen sene de tam da bu aylarda hamileyim ve 14 şubatta 50 ye düştüğünü öğrenmiştik inşallah bu 14 Şubatta güzel bir sevgililer günü hediyesi olur eşime de bana da 🙏🙏

Maşallah inşallah güzel çıkar değeriniz 💜💙 peki adetinizin kaçıncı gününde yumurtladiniz? Mesela 11. Gün yumurtladim 11 ve 12. Günü degerlendirdim sizde nasıl oldu ?
Ben ovu testi kullanmıyorum adet geçti adet başlangıcından itibaren 9. Gün yumurta akı gibi akıntıdan anladım o günü deperlendirdik sonrasında şse gün aşırı 2 3 günde bir değişti stres yapmadım gün aşırı değerlendiricem diye 🤗

İnşallah canım benim 3. Olacak zaten sanki ilk gibi heyecan yapıyo insan 🙂 geçen sene karar verip 3. Ye denedik 2. Ayında tuttu ama değerler düzensiz arttı 21 çıktı 30 50 100 derken 500 e kadar çıktı sonra 50 ye düştü adetle söküldü gitti baya üzüldüm 1 sene vazgeçtik yine bu sene de 2. Ayımız bakalım geçen sene de tam da bu aylarda hamileyim ve 14 şubatta 50 ye düştüğünü öğrenmiştik inşallah bu 14 Şubatta güzel bir sevgililer günü hediyesi olur eşime de bana da 🙏🙏
Ayy inşallah canım benim buradaki herkese çok dua ediyorum, benimde ilk gebeliğim kürtajla sonuçlanmıştı bu ikinci denememizdi

Kızlar size bişey sormak istiyorum , geç döllenmede (yumurtlama adete 5 gün kala olduğunda) adet gelir mi ? Var mı bu konuda deneyimleriniz ?
Benim kızardeşim adet olmadı geç döllenme olmuş adet 1 hafta geçti test yaptı çıkmadı 2 hafta dolunca kan testinde çıktı 8 haftalık olması gerektiği tarihte 6. Haftayı bitirmişti

Benimde aynı
Bende aynı durumdayım yumurtlamadan sonra 6 gün olacak yarın ama yumurtlama akıntısı gelmeye devam ediyor 🤮 neden böyle oldu bilmiyorum 🤦‍♀️
bugün yumurtlamadan sonraki 5. Gün ve hala şeffaf akıntı var. Miktarı yumurtlama kadar fazla değil ama peçeteye geliyor. Kasık ağrılarım vardı biraz hafifledi. Yumurtlamanın etkisi mi var acaba hala

Benimde aynı

bugün yumurtlamadan sonraki 5. Gün ve hala şeffaf akıntı var. Miktarı yumurtlama kadar fazla değil ama peçeteye geliyor. Kasık ağrılarım vardı biraz hafifledi. Yumurtlamanın etkisi mi var acaba hala
Bende de bu ay hiç akıntı olmadı yumurtlama zamanı vücutlar artık oyun oynuyor 😅😂

X