Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dun adet oldum nerdeyse 3 yada 4 gun once pat diye hicbirbelirtim yokken onceden lekelenmem olurdu oda olmadi..Ve ilk kez agladim cok uzgunum umarim siz hayirli haberleri alirsiniz benim artik umidim kalmadi..
umut herzaman vardır rabbim en kısa zamanda nasip etsin inşallah

Galiba bu ayda olmadı benim yumurta akıyla karışık pembe leke geliyo

Benimki kendimi kandırmaydi bi umut belki kendiligimden hamile kalirim dedim nasip etmedi rabbim 3 buçuk yıllık evliyim ilk sene olmayınca doktora gittik erken menopoz dediler tüp bebek ki oda zor dediler apar topar yaptırdık olmadı tabi sonra kendiligimden hamile kaldım 6 haftalık düştü 6 ay sonra tekrar hamile kaldım 10 haftalık kalbi durdu kanda pıhtılaşma çıktı bu arada amh da yerlerde yumurta rezervim düşük baya 6 ay sonra tekrar gebe kaldım 5 haftalık düştü oda genetiği gittik bende yumurta yetmezliği ve erken menopozdan 45 x çıktı eşimden morfoloji sorunu vardı bu arada kimyasal gebelikleri saymiyorum bile ama tüm bunlara rağmen hep her ay bi umutla bekledim bebeğimi rabbim büyük diyorum çevrem bile artık konuşmaya başladı en basitinden esimin ailesi hamile kaldığım zaman bile her gün atarlardı neredeyse ne zaman düşük yaptim kaybettim bebeklerimi aramayı kesitiler ben yinede saygımı gösterdim kendi ailemden de uzak şehirdeyim ve inanin kimsem yok bi esim var yanımda çok üzülüyorum hep dua ediyorum rabbime şuan tüp bebek de yaptiramiyoruz maddi durumdan biraz uzun oldu ama içimi dökmek istedim ne olur hamile arkadaşlar bana dua edin bana ve sağlıklı hayırlı evlat isteyen herkese dua edin lütfen rabbim hiç bi kadını analık duygusundan mahrum etmesin aminn

Canim Allah buyuktur hic ummadıgın anda bakmissin mucizen karninda..inan senin icin dua ettim yalnız degilsin esin var birde dua edecegin bir Allah. Canin sıkılınca istedigin zaman yazabilirsin Moralini bozanlari sana saygisiz olanlari bosver kimse kimsenin derdini anlamaz sen bu kadar sey yasayip guclu kalmissin bu cok onemli bir sey ve sen hamile kalabiliyorsun insallah saglikli bir gebelik gecireceksin sakin sıkma canını umut sabır her zaman var

hamile kalıyormuşsun . pıhtılaşma için vs. ilaç verdiler mi

şuan okurken siz o kadar çok dua ettım ve edeceğim her aklıma geldıkce rabbım ınsallah tez zamanda versin yaşamayan bılemez

Canim lütfen uzlme inan allahtan ümit kesilmez canım sen umudunu kesersen olmaz ki sana da çocuk isteyen bütün annelere dua edicem rabim en kısa zamanda size güzel mucizelerinizi yaşatsın inşallah bak benim tanıdığımin abisinin 24 yıl çocuğu olmamış sonra bi kızları olmuş bu bi mucize iban rabim çok büyük o istese olur ben seni çok iyi anlıyorum insan yıpranıyor ama sakin üzme kendini o çok büyük dua et hep ❣❣

Insaalah canim hep dua ediyorum kendime isteyen herkese

Umudum hep var canim inşallah

Kızlar merhaba bat a 10 gün kaldı kendimi asla dinlememeye çalışıyorum ama bir yürüyüş yapayım diyorum sol kasigima ağrı giriyor. Ah ah geçmeyen günler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…