Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Maşallah rabbim oglunuzu size basiglasin annem hep der ilk olanların hep olur die rabbim size tekrar nasip etsin inşallah

Maşallah rabbim oglunuzu size basiglasin annem hep der ilk olanların hep olur die rabbim size tekrar nasip etsin inşallah
aminnn çok sağloun rabbim isteyen herkese nasip etsin bide cok takıp üstüne gıdınce olmuyo plan yapınca onu anladım ben :)
2013 de yengem şu 5 günü değerlendır dedı sadece 1 gün denedım bıraktım olursa olur olmazsa bakarız dedı kararsızdım cunkı rabbim nasip etti gerçekten insanın içine doğuyor :)

Dün benim 10 gundu ama hiç çizgi yoktu sadece erken gebelik testinde vardi hafif bgn 11. Gün bgn kasette silik cikti
Cumaya kadar beklemekte fayda var öyleyse kasiklarima ve belime giren hafif sızılar ve gaz sancim var tedirginim eger gebelik degilse hastaneye gidicem

Olsa çıkardı diyorum 27 de yumurtladim çünkü 13 gun gecti
bende aynıyım yani yumurtlamayı tam bılmıyorum ama 24/29 arasıydı programda regl benım 11 i senin kaçı ama hiç regl belırtısı yok ne agrı ne sızı sadece gögüslerim agrıyo bol bol

bende aynıyım yani yumurtlamayı tam bılmıyorum ama 24/29 arasıydı programda regl benım 11 i senin kaçı ama hiç regl belırtısı yok ne agrı ne sızı sadece gögüslerim agrıyo bol bol
10 nu benim canim bencede yumurtlamadan beri göğüs dolgunlugu ağrısı var hafif kasik ağrısı var 1 haftadır bide 2 3 gündür afedersiniz günlük pede suruntu şeklinde kahve kum renginde bulaşıyor oda toplu iğne basi kadar beyaz krem ve yumurta akı gibi akıntı oluyo bide geceleri felaket terliyorum gündüz usuyorum çok karışık şeyler oluyo

çok ilginç ben de gündüz üşüyorum geceleride üşürdüm o kesildi yanıyorum resmen bende de çamaşıra o kadar hafıf gelıyo beyaz sümüksü bişe ama içten içe aktıgını hıssedıyorum adet oluyorum sanıyorum bakıyorum yok ama akıyo hıssedıyorum

Yok hayır sıkıntı yok o hormonlarda bence de regl olcam da stresten

Yok hayır sıkıntı yok o hormonlarda bence de regl olcam da stresten
Anladım peki. Benim öyle günüm geçti stresten süt hormonun çıkmıştı o da geçikme yapmıştı adetime olamamak sıkıntısı insanı çok ama çok kötü yapıyor ruhsal olarak gidiyor artık çocuk olmasa bile olsam kurtulsam bile derdim ben. Ne olacaksa hayırlı olsun dilerim canım zor bu işler.

Olsa çıkardı diyorum 27 de yumurtladim çünkü 13 gun gecti
Ben ovulasyon yapıyorum buradaki abla bana böyle söyledi sizde bence hemen olsa çıkardı diyerek moral bozmayın lütfen bekleyin derim. Umarım yardımcı olur bu paylaşmak istedim.

Eklentiler

• Screenshot_20210208-181949.png
    178,1 KB · Görüntüleme: 68
Tabi çok doğru diyorsun piskolojikti çok önemli gerçekten rabbim hayırlı zamanda nasip edecekte biz sabırsız oluyoruz aslinda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…