Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
2 şubat öğle 111.8
4 şubat öğle 175.1
4 şubat aksam 252.44
8 şubat sabah 732.99
Canım ilk iki değere özel hast doktoru dış gebelik olabilir dedi sonra devlet hast gittim küçük olduğu için değerler normal dedi son iki değeri devlet hast verdim bugün yine bi sorun olmadığını söyledi doktor inşallah öyledir perşembe ben de ultrason için gideceğim ben de artış az diye tedirginim ve ara ara ağrım oluyor bıçak batması gibi
Dış gebelik değildir inşallah korkmayın belki boş gebelik olabilir onda da değer düzensiz artıyor benimde başıma geldi eğer kese gorumezse dış gebelik düşünülür 😐😐

Merhaba. Sizinle benziyoruz. Benim kızım 9 yaşında. 2,5 yıldır istiyoruz. Yaş 37. Siz corasprini niye kullanıyorsunuz
Merhabalar,

2019 kaybımız olunca biizm genetik testler yaptırmıştk. Bende çok ufak bir pıhtılaşma çıkmıştı genetikte yaptırğım testlerde. Dr. gerek yok dedi hamile kalırsan doktorun verir dedi. ama ben yine de kulanıyorum faydası var zararı yok sonuçta Coraspin. İnşallah daha uzun sürmez bu isteğiniz benim 3 yıl oldu. Şimdi aşılama tedavisine başlıyoruz. İlk kez yaptıracağım. Hiç bir sıkıntımız yokken olmuyor.Yani bilmiyorum aşılamayı deniyoruz ama hayırlısı ihtimal düşük diyorlar aşılama için ama hiç birşey yapmamaktan iyidir. Şansımızı deneyeceğiz. Sizin neden olmuyor, var mı bir sebebi ?

Kızlar size bişey sormak istiyorum , geç döllenmede (yumurtlama adete 5 gün kala olduğunda) adet gelir mi ? Var mı bu konuda deneyimleriniz ?

Benim de 11 Şubat gecikirse öyle test yapıcam. Dediğin belirtiyi hiç duymadım ama belki olabilir
Kızlar benimde 11-12 sabah kaset testte negatifti yumurtlamadan beri olan göğüs ağrımda gecti gibi dün şiddetli bel ağrısı cektim o da yok bugun sizde durumlar nasıl

Canim adete 8 gun kala yasanan dollenme icin adet gelir. Ustune gorme olayi bu sekilde yasanir. Regl sonrasi hafta gebelik testi yapilir.
Geçen aydan sonra şüphelendim biliyor musun? Ben geçen ay yumurtlamadan 5-6 gün sonra adet gördüm ne oldu anlamadım bile . Normalde hiç takmam kafaya ama bugün sabah içimde şüpheyle uyandım test yapmayı düşünüyorum 🤨

Geçen aydan sonra şüphelendim biliyor musun? Ben geçen ay yumurtlamadan 5-6 gün sonra adet gördüm ne oldu anlamadım bile . Normalde hiç takmam kafaya ama bugün sabah içimde şüpheyle uyandım test yapmayı düşünüyorum 🤨
Yaaa kac gun oldu regl biteli🤗 insallah vardir hissiyat onemli. Regle max 8 gun ve daha erken gunler yumurtlama olursa direk gec dollenme oluyor cunku ustune gormede bunu yasiyorlar yani regl olunuyor ama ayni zamanda dollenme gerceklestiyse de adetten sonra aslinda yumurtlamanin uzerinden gecen 17.gunu test yapmalisin garanti🤗

Yaaa kac gun oldu regl biteli🤗 insallah vardir hissiyat onemli. Regle max 8 gun ve daha erken gunler yumurtlama olursa direk gec dollenme oluyor cunku ustune gormede bunu yasiyorlar yani regl olunuyor ama ayni zamanda dollenme gerceklestiyse de adetten sonra aslinda yumurtlamanin uzerinden gecen 17.gunu test yapmalisin garanti🤗
Geçen ay 15inde yumurtlama oldu 20sinde regl başladı ne bilim bi şüphe düştü yapcam test varsa çıkar heralde yoksa da kalan sahalar bizim 😀

Kızlar merhaba bat a 10 gün kaldı kendimi asla dinlememeye çalışıyorum ama bir yürüyüş yapayım diyorum sol kasigima ağrı giriyor. Ah ah geçmeyen günler
Merhaba benim de 10 gün var takvime göre ıslaklık ve beyaz kremsi akıntı var kasıklarım karnımın altı sancılanıyor geriliyor şişlik var umarım güzel haberler alırız dün eczaneden erken gebelik testi aldım prodoctor diye bir tane de kaset test aldım haftaya yapmayı düşünüyorum tam ne zaman yumurtlama oldu bilmiyorum sanki. Adet bitimi 2 gün sonra bu ay erken yumurtladım gibime geliyor ağrı sancı ve ıslaklık hissetmiştim asıl takvimde ki yumurtlama günlerinde falan hep kuruluk vardı dün tekrar ıslaklık ve kremsi akıntı başladı

X