Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaaa kızlar reglim 3 gün gecikti realden 1 gün önce test yaptım negatif çıkmıştı 😒 normalde hiç böyle aksama olmazdı anlamadım stresten mi geciktim. Geçen ay kontrol oldum kist falan da yoktu 😒gebelik için de hiç belirtim yok baş ağrısı var birkaç gündür ve sırtım ağrıyor. Kaşık ağrılarım kesildi göğüs hassasiyetim kesildi 😕 anlamadım ne ki bu şimdi
Bence adet olacaksın canım stres baş ağrısı yapıyor bütün vucudu etkisi altına alıyor kasıyor yoruyor olacam mı olmayacam mı? Adet olmazsan git doktora 😉her hangi bir hormonun yükselir miydi prolaktin gibi filan onu merak ettim 🤔

Kızlar adet günüde yapılan kaset test genelde doğru sonuç verir değil mi

İyi geceler kızlar bu ay femara kullandım ondanmıdır bilmiyorum bugün lekelenme yaşadım bi kaç kez, hala da devam ediyor,ovu testiyle de takip ediyorum tahminimce bugün çatladı yumurtalar ama hiç lekelenme yaşamazdım ilacın etkisi galiba 🤔

Valla bu ay klomen kullanama rağmen doktorum yumurta gelişmemiş diye bidaki ay’a artık diyerek klomenin dozunu artırdı gönderdi. Ve ben deli gibi ağladım o gün bi ben bi Allah bilir o caresizliğimi çünkü hiç yumurtlama gördüğümü bilmem hamilelik düşündüğümden bu yana. Umudum bitmişti bu ay için. Ama ben bi taraftan yinede ovulasyon testiyle takip ediyordum nolur nolmaz diye. Cumartesi günü pik’e yakın veya pik diyebilceğim bi koyuluk gördüm dün silikleşmeye başladı. Ve pes etmicem o yumurta gelişmesi için ne gerekiyosa yaparım diye kendimi bal tarçın çörek otuna verdim. Sanırım bu karışım bi mucize, hiç değilse benim için 😍🥰
Şükürler olsun inşaallah herşey gönlünüzce olur 🥰

İyi geceler kızlar bu ay femara kullandım ondanmıdır bilmiyorum bugün lekelenme yaşadım bi kaç kez, hala da devam ediyor,ovu testiyle de takip ediyorum tahminimce bugün çatladı yumurtalar ama hiç lekelenme yaşamazdım ilacın etkisi galiba 🤔
Arkadaşımda yaşadı bu ay ondan sanırım

PicsArt_02-09-07.51.45.jpg
kizlar bugün kaset testil silikte olsa çıktı erken gebelik testi yapsaydım daha koyu çıkardı galiba şuan okdar şaşkınım ki ilk defa kaset testte silkte olsa görüyorum

Gene gününe var canım belki geç döllenme olmuştur regile kadar umudunu kesme kuzum kaç yıldır istiyorsun
ya şimdi belkı gülersin ama gecen ay başladım:) bu 2.denemem 1 oğlum var 8 yasından hamdolsun ama ilkinde tek seferde hamıle kaldım reglıme 10 gün varken sılık cızgı cıktı öle öğrendım bıraz acelecıyım bundada öle olcak sandım ama ıhıh olmadı:)

X