Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
yaa çok iyi anlıyorum seni gerçekten geçen ay eşimden önce uyanıp test yapmıştım negatif görünce tüm umudum kesilmişti. Bir an önce öğrenme çabası bizi yoruyor canım. 2 3 Gün sonra kan testi ver istersen hem net görürsün :KK68:
Yarın sabah erken gebelik testi tekrar yapayım diyorum eğer çıkarsa gene hemen tahlil yaptırdım olmadi

Ben bu ay hiç test yapmadım canım haftaya regl zamanı yaparım bel ağrısı kasık ağrısı akıntı göğüs acısı var ama beklemedeyim:) benim bahsettiğim erken gebelik testi olayı aralık ayına ait
Hangi marka yapmistiniz ozaman ki erken gebelik testi
Benimde bgn böyle regil sancısı geliyor gidiyor arada beyaz akintim var bide

Yarın sabah erken gebelik testi tekrar yapayım diyorum eğer çıkarsa gene hemen tahlil yaptırdım olmadi
Erken gebelik testlerinde ilk idrar olmasının bir detayı yok canım istediğin saatte yapabilirsin ama içinde kalmasın yap madem :KK68: güzel haberlerle gel bize:KK200:

Hayırlısı olsun canım bazen tek ilişki ile tutuyor bazen çok ilişki ile olmuyor her şey gerçekten nasip. Eğer çok düzenli değilse adetleri adet bitiminden bir gün e gün sonra başla 1 gün arayla olsun hep ilişki en azından garanti olur. Ben geçen sene ovulasyon testi almıştım falan kafam basmadı uğraşamadım takvimde ki uygun günleri takip ediyorum sadece ama olmadı gebelik düştü değer ılerlemedi umarım bu sefer sağlıkla gelir ikimize de burada bekleyen herkese de 🙏🙏 5 şubat takvimde ama bugün benim kasık ağrılarım var oturup kalkarken iğne batması gibi oluyor acaba yumurtlama günüm bugün mü diye düşündüm ilişkiyi kesmiştim normalde 6 su sabah oldu en son ama bu gece de ne olur ne olmaz diye bir ilişki daha yaşayalım diye düşünüyorum yoksa o ağrılar döllenme oldu diye mi bilemiyorum 🤔
Benim esimin isi biraz agir ve stresli birisi. Oyle birgun yap birgun bekle isleri biraz zor bizde 🙈 aslinda cok kolay benim kullandigim markanin birde uygulamasi var resmi yukluyosun o degerlendiriyor. Ben asiri akinti yasadim kasiklarim ve belim cok agridi zaten yumurtladimda olqn belirtilerdi yani testte pozitifti o gece denedik bakalim ne olacak. Dun gece benimde batmalar bel agrim oldu en az 10 gun var bakalim oldu mu olmadi ogrenmeye. Hakkimizda hayirlisi

Benim dışarı gelen hiç bir akıntım yok ilşki sırasında bir akıntı yaşadım beyzz süt kıvamındaydı dışarı çamaşıra gelen bir akıntı yok hamileler ne diyorsunuz🥰sizin nasıldı çok mu akıntı geliyordu çamaşıra cevaplarmısınız sizde

Aminn inşallah canım 🤲🤲 bende dün erken gebelik testi yaptım çok çok hafif çizgi vardı ama normal kasette hiç çıkmıyor
Işte belki erken canım kaset erkene göre daha geç gösterir canım inşallah vardır bi iki gün daha bekle canım rabim büyük vardır vardır bence kaset geç gösteriyor 😇🤲

Kızlar ben gene yaptım arada regil sancısı gelip gidiyor duramadim gene elimde son erken gebelik testini yaptım çok sabırsızlık farkindayim ama 😔 bu testler yalanmi acaba ya biraz rengini oynadım cnki resim çekimi çok belli etmiyor zaten çokta belli değil çizgi ama
Markası laboquick erken gebelik testi

Eklentiler

• IMG_20210208_213816.jpg
    IMG_20210208_213816.jpg
    73,5 KB · Görüntüleme: 90
Son düzenleme:
Kızlar ben gene yaptım arada regil sancısı gelip gidiyor duramadim gene elimde son erken gebelik testini yaptım çok sabırsızlık farkindayim ama 😔 bu testler yalanmi acaba ya biraz rengini oynadım cnki resim çekimi çok belli etmiyor zaten çokta belli değil çizgi ama
Var canım silik bi çizgi erken gebelik testi mı bu kurma çizgisi değilse var var beli oluyor

Markasi ne acaba?

Bende silik çizgiyi görüyorum inşallah bebişin seninledir🤲🏻

X