Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah razı olsun unuturmuyum inşallah en kısa zamanda rabim hepimize nasip etsin inşallah her duamda olcaksınız 🥰🥰🥰🥰😇😇😇rabim en kısa zamanda nasip etsin inşallah hepinize allahtan ümit kesizlmez
Hepimizden razı olsun Rabbim canım benim sağol. İnşallah bizler de senin gibi hamiş oluruz. Rabbim gerçekten evlat sahibi olmak isteyen kadınlara nasip etsin inşallah.

Merhaba arkadaşlar. Aylardır forumun sessiz takipçisiyim.Her hamile olanın belirtisini kendimde aradım ama maalesef hiçbirisi olmuyordu bende. Bu üçüncü ayımız bir farklılık var ilk defa kendimi hamile gibi hissediyorum. 26 akşamı pik gördüm aynı gece kasık ağrım oldu çatladığını düşünüyorum. O geceden beri içimde “bu defa oldu hissi” var. Kendimi de çok kaptırmak istemiyorum aslında ama..Bat 12 Şubat..Test yapmaya cesaret edemedim ama ovulasyon testimde koyulaşma var. Yeniden yumurtluyor da olabilirim bilmiyorum🤔 Bu arada çok şükür 7,5 yaşında bir kızım var Allahım isteyen herkese bu duyguy

Yapmicam canim☺ ben regli beklemeyi tercih ediyorum. 1 kez erken gebelik testinde silik cizgi gorup hamile oldugumu sandim da meger hataliymis. O yuzden yapmiyorum regl gununu beklemek daha iyi☺
hangi marka test kullandınız benimde geçen ay prodoctor silik çıktı.Miratech çook silik çıktı.Sonuç regl oldum.Gerçekten güvenilmiyor.Beklemek en iyisi.

Suan çok üşüyorum ateşimde 36.9 37 1 haftadır gündüz usuyorum gecede ates basiyo çok terliyorum belirti yaşayan varmı

Siteye KK uygulamasından mı giriyorsunuz? Uygulamadan giriyorsanız onu kullanmayın bazı sorunları var, direkt Chrome vb tarayıcı üzerinden giriş yaparsanız dosya ekle butonu sorunsuz çalışacaktır.
Evet uygulamadan giriyorum ben tesekur ederim şimdi ordan goricem😇

Predictor erken gebelık 40 tl sanırım
normal gebelık testı nekadar acaba bılen varmı
6 TL birşey canım ben öyle alıyorum. Bence erken gebelik testine verilen paraya yazık. Ben o parayla ovulasyon testi alıyorum 😀olmazsa birdahaki aya hazırlık. çıkacaksa diğer teste çıkıyor çatır çatır silik de olsa. Çıkmazsa gün geçsin çıkar kan veririm çıkarsa orada baktırırım ama asla 40 parayı veremem 🙈Ben burada bir kere verdim o zaman çok pişman olmuştum o 20 tldi içim gitmişti 😂tabi ki bu kendi düşüncem parası olan verir benim yok da 😂😂😂

6 TL birşey canım ben öyle alıyorum. Bence erken gebelik testine verilen paraya yazık. Ben o parayla ovulasyon testi alıyorum 😀olmazsa birdahaki aya hazırlık. çıkacaksa diğer teste çıkıyor çatır çatır silik de olsa. Çıkmazsa gün geçsin çıkar kan veririm çıkarsa orada baktırırım ama asla 40 parayı veremem 🙈Ben burada bir kere verdim o zaman çok pişman olmuştum o 20 tldi içim gitmişti 😂tabi ki bu kendi düşüncem parası olan verir benim yok da 😂😂😂
yok yok haklısınız gece ay 60 tl harcadım sonradan pişman oldum normal test alıcam

Amin canim tesekkur ederim epeyce yazmissin. Benimde bel agrim vardi catlama sonrasi kaldi. Goguslerde kenarlardan aciyor dokununca bide o aclik guruldama var☺ kasik agrisi var. Biraz oncede temizlik sirasinda bir islaklik fark ettim afedersin beyaz kivamda akintim gelmisti. Takvime gore 8 gun var regle😊 bende yumurtlama catlama dahil 5 gun ust uste degerlendirdim oncesi gun asiri🤗 insallah hakkimizda hayirlisi olsun
Inşallah canım inşallah dualarmdasin🥰🥰🥰bende kaşık ağrısı gerçekten yoktu sadece yazdigim gibi inan bi gün hata o günün gecesi kipirdayamdim çok ağrıyordu ben yumurtalmami da takip etim desem yalan olur 😃🙈sadece uygulma ile yaptım bende de akıntı var di ama ben normal dedim inşallah sende hamilesindir sal Gitsin bak nasıl olucak ben negatife bile alışmıştım çift çizgiye şok oldum tekrarliycam iki gün sonra baklaim rengi değişiyormu inşallah sendenvardir daha var ümit hala çok ama çok var 😉😃🥰🥰🥰

Inşallah canım inşallah dualarmdasin🥰🥰🥰bende kaşık ağrısı gerçekten yoktu sadece yazdigim gibi inan bi gün hata o günün gecesi kipirdayamdim çok ağrıyordu ben yumurtalmami da takip etim desem yalan olur 😃🙈sadece uygulma ile yaptım bende de akıntı var di ama ben normal dedim inşallah sende hamilesindir sal Gitsin bak nasıl olucak ben negatife bile alışmıştım çift çizgiye şok oldum tekrarliycam iki gün sonra baklaim rengi değişiyormu inşallah sendenvardir daha var ümit hala çok ama çok var 😉😃🥰🥰🥰
Ha bide göğüs ağrısı bende de var di az dediğin gibiydi benim kide🥰

X