Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sen ne zaman test yapmayı düşünüyorsunuz yada doktora gitmeyi😊
Valla ben 12 gun once gittim kan verdim negatifti 6 gun önce de idrar testi yaptim oda negatifti yarin bidaha idrara testi yapicam.baklm insallah pzoitif olur 🙈🙈

Canim benim 2 şubatta 111.8 çıktı betam 4 şubatta 175.1 çıktı doktora attım dış gebelik olabilir dedi resmen yıkıldım aynı gün 7 saat sonra meraktan tekrar kan verdim 252.44 çıktı doktora soramadım korkumdan perşembeden beri mahvoldum üzüntüden
Senin değerin benimkine göre çok iyi canım tavsiyem tek doktorla kalma farklı bi doktorda baksın artış iyi gibi geldi bana

Kızlar benim gebeliğim kimyasal gebelik olarak sonuçlandı Kanamam başladı değerim 11 e düşmüş ..geçen ay da böyle olmuştu artık korkmaya başladım :KK61: :KK61: :cry:
Çok üzüldüm gecmis olsun önümüzdeki ay insallah

Senin bat ne zaman canım ? Test yaptın mı sende? Hala gelmedi lekelenme bile şimdi de çok fena bas ağrısı var ilaç içip içmemek konusunda kararsızım
benim bat 30 Ocaktı... testi 1 şubatta yaptım, 2. çizgi çıkmadı. bende tedirgin oldum birdaha yapmadım. belirtilerim var, göğsüme bıçak saplanıyor arada, kasıklarımda sal ve soğ tarafa arada kramp giriyor, akıntım çok belim de ağrıyor.....pzt doktoru arayacağım kan vermek istiyorum böyle belirsizlik yaşamak çok kötü...
:confused::confused::confused:

bence ilaç alma kuzum, bitki çayı felan iç..

benim bat 30 Ocaktı... testi 1 şubatta yaptım, 2. çizgi çıkmadı. bende tedirgin oldum birdaha yapmadım. belirtilerim var, göğsüme bıçak saplanıyor arada, kasıklarımda sal ve soğ tarafa arada kramp giriyor, akıntım çok belim de ağrıyor.....pzt doktoru arayacağım kan vermek istiyorum böyle belirsizlik yaşamak çok kötü...
:confused::confused::confused:
Ayy inşallah geç döllenme filan olur mucize olur gerçekten... bende böyle devam edersem kan vermek istiyorum bakalım olacak mıyım. Sürekli değişiyor düşüncem bi olacak gbi his geliyor bi olmayacak gibi çok tuhaf

Ayy inşallah geç döllenme filan olur mucize olur gerçekten... bende böyle devam edersem kan vermek istiyorum bakalım olacak mıyım. Sürekli değişiyor düşüncem bi olacak gbi his geliyor bi olmayacak gibi çok tuhaf
Bana olmayacak gibi bir şey gelmiyor da.. tuhaf şeyler hissediyorum. Mesela geceleri çok terliyorum, ellerim ayaklarım yanıyor. gündüzleri bir anda üşüyorum, uykum geliyor uyuyorum. ilk defa bu tarz şeyler oluyor bende, şaştım kaldım. Kendimi çok dinleyen biri de değilim ama bu belirtileri de göz ardı edemiyorum.:KK17:

X