Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum hiç stres yapma zaten gebelik belirtileri ile adet belirtileri hemen hemen aynı, benim sadece normalde hiç olmayan göğüs hassasiyetim olmuştu. Bence gecikmeden en az 1 hafta geçmesi gerekiyor ki en azından hiç değilse öğrenirsin 1 hafta sonra gider keseni de görürsun. Bak diğer türlü daha stres. Değer arttı mı? Sağlıklı mı sağlıksız mi. Gecikmenin 2 günü öğrendim. 3 gün sonra kimyasal . Bu daha kotü bekle kuzum bekle. 💕
Bekliyorum kuzum tek çizgi görmekten daha iyi kırmızı görmek ben çok üzülüyorum

ayyy cnm daha tazecik körpecik. gezin eğlenin birbirinizi tanıyın.. ben yaşımı söylemeyim, utandım :)))
Küçük kardesim var 3 yasinda ben hep bi bebege alisdigim icin ev cok bos geliyo 🤦‍♀️🤦‍♀️ bide genc yasta olsun buyusun istiyorum sonrasinda olamz diyede korkum var tabi 🤦‍♀️

Küçük kardesim var 3 yasinda ben hep bi bebege alisdigim icin ev cok bos geliyo 🤦‍♀️🤦‍♀️ bide genc yasta olsun buyusun istiyorum sonrasinda olamz diyede korkum var tabi 🤦‍♀️
Bence en iyisini yapıyorsun kuzum, ama stres yapmadan kendine 1 yıl ver . Vücudun hiç bilmediğin bir döngüye giriyor çünkü. Hormonların da güzel çıkmış stres yapmadan denemelere devam :)

Bence en iyisini yapıyorsun kuzum, ama stres yapmadan kendine 1 yıl ver . Vücudun hiç bilmediğin bir döngüye giriyor çünkü. Hormonların da güzel çıkmış stres yapmadan denemelere devam :)
Oyle yapicam insallah Allah nasip ederse olue 🥰🥰

Kızzzlaaar Günaydınnnn, Hayırlı cumalar olsun inşallah :) Bugün listemiz epey kalabalık inşallah güzel haberi olanlar vardır aranızda :) :)

@tiniminihaniim

05.02.202130Folbiol-YENİ BAŞLIYOR-

Mevacaa Mevacaa

05.02.202127Promotilİnnovita9 AY-

@berguzar34

05.02.202126Folactive
Femara
-6 AY-

@Gunes070920

05.02.202124Folikasit
Clife
3 YIL

@Perilll

05.02.202129Folidoce-6 AY-

@fiuona

05.02.202126Eutrox ve aspirinLaboquick2 YILPKO:anneadayı:

@Afitap_34

05.02.202125FolikasitSurelab2 AY:anneadayı:

Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Can Canım sadece adet olacakmisim gibi sancı old Can Canım sadece adet olacakmisim gibi sancı oldu benim Reglin yaklaştığında mı yoksa yumurtlamadan sonra hep oldu mu?
www.kadinlarkulubu.com
www.kadinlarkulubu.com

@Zenna

05.02.2021Ocean Mumy1,5 YIL

@yugi30

05.02.202130Folidays-YENİ BAŞLIYORKan Pıhtılaşması

@yakamoz-91

05.02.202129Folbiol-2 AY
newmoon10 newmoon10 ben henüz adet olmadim iki gündür kasık agrım var. Muhtemelen akşama sökülür 😕

reçetesiz mi ? sonradan yumurtanın büyüdüğünü falan nasıl anladın . ya da neden kullandın onu
Evet canim, ilk ay doktorum vermişti zaten çatlama iğnesi yapmayacağını söylemişti. Kendi kendine çatlaması daha iyiymiş. O ay yumurtam gerekli boyuta ulaşmadığı için 2. Ay tekrar doktorla görüştüm kendin alıp aynı şekilde kullanabilirsin dedi. Ve nitekim yumurta büyüdü ve çatladı. Bu ay ara verip önümüzdeki ay tekrar klomen ovulasyonda kullanıyorum bu arada

X