Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım merhaba bende eşime başlattım keçiboynuzu pekmezini çakşır suyu dediğiniz bi ottan elde ediliyor değil mi biri daha yazmıştı burdan bende alsam acaba faydası olur mu ki bide ne aralıklarla içilecek
Çakşır kökü suyu aslında. Çaybardağı ile tüketen var yarısını meyvesuyu ya da su ile karştırıp tüketen var. Açıkçası herkes kafasına göre takılıyor. Ama yemeklerden 15 dk önce yarım çaybardağı içilse yeterlikler bence ben bu şekilde içireceğim eşime. Keçiboynuzunu gece yatmadan 1tatlı kaşığı alıyor eşim.

Yerleşme dedikleri şey olabilir mi bende her lavaboya gittiğimde korkuyla siliniyorum
Kuzum valla öğleden sonra tamamen kahverengi ne döndü, ilk geldiğinde kipkirmiziydi şimdi kahverengi bende hiç birşey anlamadım ki :KK43: çok erken öğrendiğim için müdahalede yapamıyorlar acilde dün gittim çünkü acile yarın hastaneye gidicem tekrar beta vermeye bakalım ne olacak sonuç

Selam kızlar bugun adetimin 2.gunu sizce kan testi icin ne zaman gideyim? Testte silik çıkmıştı çizgi biliyorsunuz , yarın gideyimmi bekliyimmi sadece akıntım var , adet agrilarimin hepsi dindi biraz karnım şişti :) gaz yapti bugun bide ev taşıma isim var yavas yavas iş yapiyorum napayım sizce? Tekrar idrar testi yapipki gitsem? Yoksa direk kanamı gitsem? Cuma günü kanim 1.20 çıkmıştı.. Yaptığım testte idraar testi adete 2 saat kala :)

Kızlar bna yardim edin😔 korunmayi bıraktım 6 ay oldu tekrar hamile kalamıyorum bugün biraz daha lekelenme içinde akintim var doktora gitmiştim 2 ay önce herhangi bi problem olmadığını hamile kalmaya müsait oldugumu söyledi ama şimdi neden olmuyor 😭😭 bat 7 şubat dünden beri belirli saatler de leke geliyor adet olcam galiba ne tür bi yol izlemem gerekiyor bna akıl verin nolur ne yapcam bilemiyormbu arada 75 kiloym kilolu olduğum için mi olmuyor 😭😭😭😭😭
Bende de 6 ay aslında normal bir Süre bence hemen panik yapmayın. Ama kilo varsa hormonlara baktırın derim belki insülin direnci falan olabilir. Bi kan verin baktırın bence bir de bu belirtiler gebelik de olabilir bi test yap sonucunu bizimle de paylaş lütfen merak ettim 🎈

Selam kızlar bugun adetimin 2.gunu sizce kan testi icin ne zaman gideyim? Testte silik çıkmıştı çizgi biliyorsunuz , yarın gideyimmi bekliyimmi sadece akıntım var , adet agrilarimin hepsi dindi biraz karnım şişti :) gaz yapti bugun bide ev taşıma isim var yavas yavas iş yapiyorum napayım sizce? Tekrar idrar testi yapipki gitsem? Yoksa direk kanamı gitsem? Cuma günü kanim 1.20 çıkmıştı.. Yaptığım testte idraar testi adete 2 saat kala :)
direkt kana çıkın bence, çıkar yüksek ihtimal :)

Bende de 6 ay aslında normal bir Süre bence hemen panik yapmayın. Ama kilo varsa hormonlara baktırın derim belki insülin direnci falan olabilir. Bi kan verin baktırın bence bir de bu belirtiler gebelik de olabilir bi test yap sonucunu bizimle de paylaş lütfen merak ettim 🎈
Sabah yapmıştım kuzum ama belli belirsiz çok hafif bisey gölge gibi görünüyor yada ben görmek istedim için öyle bilmiyorum erken gebelik testi mi alsaydim

Sabah yapmıştım kuzum ama belli belirsiz çok hafif bisey gölge gibi görünüyor yada ben görmek istedim için öyle bilmiyorum erken gebelik testi mi alsaydim
Atsaydin resmini keske bizde bakardik gorebilcekmiyiz diye

Bugün ve cuma kan verin artışı kontrol edin

Saglık ocagında yarın buranın günü , yarın vericem özelde uzak güdemiyorum , haftaya salı yine veririm , kan testini bakalım ondan sonra doktor yollari görünür insallah🙏🏻 Devlet hastanesi pandemiden dolayı kan testi yapmıyor bilginiz olsun
Yok kuzum yapiyor ben gecen hafta devlet hastanesinde yaptırdım

Saglık ocagında yarın buranın günü , yarın vericem özelde uzak güdemiyorum , haftaya salı yine veririm , kan testini bakalım ondan sonra doktor yollari görünür insallah🙏🏻 Devlet hastanesi pandemiden dolayı kan testi yapmıyor bilginiz olsun
Doğrudur,inş güzel sonuçlar alırsınız

Verebilirsiniz bence sonra da artışı takıp edersiniz

Ben geçen ay soğan kürü yapmıştım, sonrasında adet oldum tabi. Ama soğan kürü yapanların diğer ay hamile kaldıklarını birçok topikte okudum. Siz de umut oldunuz açıkçası. Bat'a 4 gün kaldı. Ara ara eşlik eden kasık ve bel ağrısı mevcut. Bazı günler hiç olmuyor bazı günler kendini çok belli ediyor. Ve bugün aşırı halsiz hissediyorum kendimi. Bunun dışında belirtilerim yok. 🙏🏻
Benimde ara ara gelen kasık ağrım oluyordu sonra ağrı kayboluyor du, inşallah sizde hamilesinizdir 🙏

X