Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hamile olbilme ihtimalin yuksek. Insallah oylesindir

Bende öğretmenim sakın öyle düşünme. Ben seviniyorum okul açılsın da kafamız dağılsın düşünmeyin diyorlar ya belki iyi bile gelir.
Evet canım ben de sevindim daraldık evde onda sıkıntı yok sıkıntı evdeyken bile gücüm yetmiyordu doktorun verdiği günleri değerlendirmeye

Kızlar benim ovülasyon testim iyice silikleşmeye başladı pik görmeden sabahki zaten incecik bi çizgi çıktı renk dağılmıştı akşam tekrar yaptım silik çıktı dün falan daha koyuydu
İlk resim ince olan sabahın yazısız olanı şimdi yaptım

Eklentiler

• 20210202_202358.jpg
    35,9 KB · Görüntüleme: 47
  • 16122876264905912068733604954998.jpg
    131,5 KB · Görüntüleme: 47
Hamilelik denerken olunması tehlikeli mi, napıcam diye arada kaldım
Burda bir arkadaş kesin hamilelik yoksa sakıncası yok demişti doktoru,ben de öğretmenim sıra geldiğinde hamiş olmazsam aşı olurum diye düşünüyorum,hangi ildesiniz yoğun mu virüs

Sizce hangisi daha koyu ben anlamıyorum gerçekten hep koyu gibi çıkıyor normal mi

Eklentiler

• image.jpg
    124,9 KB · Görüntüleme: 87
Burda bir arkadaş kesin hamilelik yoksa sakıncası yok demişti doktoru,ben de öğretmenim sıra geldiğinde hamiş olmazsam aşı olurum diye düşünüyorum,hangi ildesiniz yoğun mu virüs
Evet çok yoğun, İstanbul dayım‍♀Ben de sıra gelince olacağım diyorum , onda da ilk gruptayım sanırım yüz yüze başlayacaklardanım . Artık hayırlısı son duruma göre karar veririz.

Canım biraz erken sanki. Erken gebelik testi daha doğru sonuç verir

Cok dikkatli baktim ama gormek istedigim icin mi bilemedim bir var bir yok gibi ya 2 gun kala ilk idrarla yap canim daha var regline
Yaa banada öyle geldi emin olamadim o yüzden sordum ama bu kadarla emin olamiyorumki 2 gün sonra tekrarlicamm bakalom adet olmazsamolursa bi mucize olacak banaaaa

Az önce ovulasyon testi yaptım acaba gebeliği gösterir mi diye t çizgisi hiç çıkmadı bile negatif mi acaba erken gebelik testimi boşa yapmayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…