Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
tebrik ederim canımm allah kucağına almayıda nasip etsin bu nasıl sonuc daha ufacık minnoş bu yaaaa
canım bu arada sen yokmuşsun tabloya ekliyim bilgileri verirsen :)
Canım Allah razı olsun 🤲 Bakalım nasıl ilerleyecek çok çok minik :KK43: Ben yerleşme kanamasından şüphelenip bu kadar irinti oldum ondan böyle erken yaptırdım ❣️

Kz daha varmış niye umudunu yitirdin olmazzz daha bekle umudunu kaybetme ❤️ Yorgunluğu var yıpranması var çok zor çok herkes birbirini anlıyor burda ama vazgeçmek yok yola devam
Doğru söylüyorsun :işsiz: Kendimi çok yorgun hissediyorum ve vücudum kendini hamile sanıyor bulantı aşerme vs yıldım yemin ederim Rabbimden hayırlı istedik inşallah hepimize nasip olur

canım bu arada sen yokmuşsun tabloya ekliyim bilgileri verirsen :)
Kuzum beklenen adet tarihim dündü , 22 yaşındayım, ek ilaç olarak 2 aydır klomen kullanıyorum ilk ay düzgün yumurtlama bile göremedim bu ay yumurtlama gördüm, folik asit kullaniyorum, 7 aydır istiyoruz 1.5 yıllık evliyim ovulasyon testinde 2. Ayım bu Laboquick markası testimin, 6.5 cm sol yumurtalik yakınında kistim vardı, prolaktinim ve tshim yuksekli ilaç kullanıyorum tiroidle alakalı. 🙏 15. Gün yumurtlama gördüm adetim normalde düzensiz ama klomenim ilk ayında 28. Gün oldum. Yumurtlamanın 9. Günü peçeteye pembe bir iki damla lekelenmem oldu o günden sonra göğüs ağrılarım başladı elektriklenme gibi ve kasıklarım hala ağrıyor 🙏 Catlamanin 14. Günü bugün sanırım 🤲

Doğru söylüyorsun :işsiz: Kendimi çok yorgun hissediyorum ve vücudum kendini hamile sanıyor bulantı aşerme vs yıldım yemin ederim Rabbimden hayırlı istedik inşallah hepimize nasip olur
Emin ol bizde aynıyız yanlız değilsin ❤️ Kendini geri çekmemeye çalış bende hep öyle yapıyorum

yerleşme kanaması ne zaman oldu. kırmızı mı kahverengi miydi?
Yumurtlamanın 9. Günü adetime 6 gün kala kuzum, pembeydi rengi bariz 1 2 damla ilk gün peçeteye geldi sadece diğer günde toplu iğne ucu kadar gelip bitti hatta ben adet ölüyorum sandım devamı gelmedi 🙏

Kuzum beklenen adet tarihim dündü , 22 yaşındayım, ek ilaç olarak 2 aydır klomen kullanıyorum ilk ay düzgün yumurtlama bile göremedim bu ay yumurtlama gördüm, folik asit kullaniyorum, 7 aydır istiyoruz 1.5 yıllık evliyim ovulasyon testinde 2. Ayım bu Laboquick markası testimin, 6.5 cm sol yumurtalik yakınında kistim vardı, prolaktinim ve tshim yuksekli ilaç kullanıyorum tiroidle alakalı. 🙏 15. Gün yumurtlama gördüm adetim normalde düzensiz ama klomenim ilk ayında 28. Gün oldum. Yumurtlamanın 9. Günü peçeteye pembe bir iki damla lekelenmem oldu o günden sonra göğüs ağrılarım başladı elektriklenme gibi ve kasıklarım hala ağrıyor 🙏 Catlamanin 14. Günü bugün sanırım 🤲
Tekrar hayırlı olsun canım benim. benimde bugün 12.gün ama test falan bişey yapmadım birz beklemeyi düşünüyorum. :)

Eklentiler

• IMG_20210201_132527.jpg
    IMG_20210201_132527.jpg
    94,7 KB · Görüntüleme: 66
Bu uygulama kırmızılar adet tarihim maviler yumurtlama dönemim 13 mor ise yumurtlamanın zirvede oldugu gun ben dün idrarda yaptim testi 2 saat kala böyle çıktı sarılarda sanırım ovulasyon adet tarihim bugundu ve agrilarimin hepsi geçti gitti suan bel agrım var sadece bu uygulama guzel ben memnun kaldım açıkcası ilişkiye dayanabiliyorsanız hergun yapın mavi günlerde ve adete 2 gun kala önce bende biraz nokta atışı oluyor..

Eklentiler

• 2714C8B9-20C6-4E41-BCC6-5A179324506F.jpeg
    2714C8B9-20C6-4E41-BCC6-5A179324506F.jpeg
    71,5 KB · Görüntüleme: 71
  • 2E8FDE2C-3C4C-44DE-A4BC-29DF0E34CA2D.jpeg
    2E8FDE2C-3C4C-44DE-A4BC-29DF0E34CA2D.jpeg
    168,6 KB · Görüntüleme: 71
Bende aynısı oldu bugün çatladı o zaman adet tarihlerimiz ortalama aynidir. Ben 18 Şubat gibi adet bekliyorum tabiki inşallah gelmez BAT😅
Uygulama 13 şubat gösteriyor kuzum ama bu ay uygulamaya göre geç yumurtladım ovulasyon testi olmazsa uygulamalara inanıp gidecez muhtemelen benimde senin gibi 15-18 arası bat olacak gibi inşallah olmayız müjdeli haberi aynı anda veririz ❤️🙏

Bu uygulama kırmızılar adet tarihim maviler yumurtlama dönemim 13 mor ise yumurtlamanın zirvede oldugu gun ben dün idrarda yaptim testi 2 saat kala böyle çıktı sarılarda sanırım ovulasyon adet tarihim bugundu ve agrilarimin hepsi geçti gitti suan bel agrım var sadece bu uygulama guzel ben memnun kaldım açıkcası ilişkiye dayanabiliyorsanız hergun yapın mavi günlerde ve adete 2 gun kala önce bende biraz nokta atışı oluyor..
Bu hangi uygulama adı ne acaba

X