Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba hepinize hayırlı akşamlar bu ay yumurtlamamdan 9 gün sonra sadece peçeteye gelen pembe 1 2 damla lekelenmem oldu adete 6 gün varken. Normalde bugün adet olmam lazımdı gelmedi akşam eve gelince test yaptim 5 dakika sonra yanında hayalet çizgi belirdi sizce var mıdır 😑♥️🌼
Testinizi atar mısınız

Valla çok anlamıyorum ovülasyonu ilk defa kullandım bu ay ama 13 gün var adetime daha görürüm heralde pik inşallah şimdi de sağ kasığım keskin acı girip çıkıp bıçak saplanır gibi yumurtlama öncesi olur mu böyle
Ya yumurtlama döneminde belirtiler şeffaf akıntı kaşık ağrısı vücut ısısında artış ve psikolojik olarak kadınlar kendilerini daha güzel hissederlermiş ☺️

Eklentiler

• IMG_20210201_192605.jpg
    IMG_20210201_192605.jpg
    132,3 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_20210201_192326.jpg
    IMG_20210201_192326.jpg
    59,4 KB · Görüntüleme: 45
Bende Almanyadayim canim tahmin ettim sizi arariz dediler ama ben aradim öyle dediler oglumda 2 gün kala ögrenmistim 152 ydi degerim gerisini hatirlamiyorum ne yasadim ne yaptim ondada tedaviyr baslayacakken hamile kalmistim sanirim bundada ayni seyi istedigimden beynim benle oyun oynuyo😔
Aaa yine şaşırdım.. o zaman ben mi aramalıyım? buradaki ileişim sistemini gerçekten beğenmiyorum. Tr de test yaptır en geç öğlenden sonra sonuc elinde..
Canım yapma üzülme, bak daha önce hamile kalmışsın yine olur, moralini yüksek tut lütfen :dua:

Bu ay aslında adet bitince 3gün sonra başladım telefondaki uygulamaya göre olası günlere kadar da yaptım ama baktım pik olmuyor. o Arada il dışına çıktım yani full test yapamadım. Ama bu ay gebe değilsem adet biter bitmez başlayacağım testlere. Aynı zamanda rahim filmi çekilecek regl sonrasında 😕
Rahim filmi sonrasi kanallar darsa acilma oluyormus cogu kisi bu rahim filmi sonrasi gebe kalmis canim🤗

Yumurtlama zamanı akıntı nasıl oluyo ordan da takip edeyim ve yumurtlama öncesi kasıkta acı ağrı olur mu vücudumu hiç böyle dinlemezdim yeni yeni öğreniyorum
Evet canim kasıklarda ağri oluyor anlarsin birde vucut sicakligin durduk yere artar ben yanarim yani o derece. Akıntıda seffaf yapida oluyor yada kremsi kivamda. Benim gecen ay seffaf yapidaydi bu ayda daha kremsi kivamdaydi tabi pecetede denk geldigimi soyluyorum☺ Camasirima gunluk ped falan kullanamadan koyu renk giyiyorum ki wc gittigimde akintimin geldigini biraktigi beyaz izlerden anliyorum birde camasir islakligindan☺

Evet canim kasıklarda ağri oluyor anlarsin birde vucut sicakligin durduk yere artar ben yanarim yani o derece. Akıntıda seffaf yapida oluyor yada kremsi kivamda. Benim gecen ay seffaf yapidaydi bu ayda daha kremsi kivamdaydi tabi pecetede denk geldigimi soyluyorum☺ Camasirima gunluk ped falan kullanamadan koyu renk giyiyorum ki wc gittigimde akintimin geldigini biraktigi beyaz izlerden anliyorum birde camasir islakligindan☺
O zaman yumurtlama zamanı yavaş yavaş geliyo çünkü şeffaf akıntı yeni başladı kasık ağrısıda dün hafif bugün şiddetli ovülasyonda 3 gündür aynı renk görüyorum koyulaşır belki yarın 😊

X