Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlı olsun tekrardan Yumurtlama mesajını adetli iken mi yoksa yumurtlama dönemimde mi yaptın acaba cvplarsan sevinirim 😊
Adetin 1. Gününden son gününe kadar yatmadan önce yaptım ben geçen ay yumurtlama görmemiştim bu ay gördüm şükürler olsun yani yumurtlama için adetli iken yapılıyor 😊

Kızlar merhaba benim kafam çok karıştı ben yumurtladım mı yoksa pik olmadan yumurtlamadan mı geçti bu ay 🙄

Eklentiler

• IMG_20210130_160432.jpg
    IMG_20210130_160432.jpg
    70 KB · Görüntüleme: 60
İçimden bir ses dedi ki kalk eymentaa test yap hamilesin dedi ama o isteği bastiramadim🤭 Veeeee🥳🥳🥳🥳 Allah'ım kimyasal olmasın lütfen 🤲🤲🤲Bata 3gun var bu arada test markası prodoctor:nazar:
Yaa ne güzel peş peşe haberler alıyoruz 😍 gözün aydın tatlım çok sevindim, sağlıkla ilerlesin. Güzel düşün lütfen, sadece bu duygunun tadını çıkar.

Hanımlar adete 1 ya da 2 gün kala da ilişkiye girilse sıkıntı olur mu yani diyelim ki hamilesin ama farkında değilsin düşüğe neden olur mu? Bir de adete 1 gün kala bile yumurtlama olayı gerçekleşir mi?

Yaa ne güzel peş peşe haberler alıyoruz 😍 gözün aydın tatlım çok sevindim, sağlıkla ilerlesin. Güzel düşün lütfen, sadece bu duygunun tadını çıkar.
Teşekkür ederim 😍
Pozitif düşün canım ☺️☺️☺️
Düşünmeye çalışıyorum canım🤲😊
EVET var gibi sağlıkla kucağınıza alın inşallah hamile kalmakla birlikte sağlıklı ilerlemesi De çok mühim ❤️
En önemlisi o canım🥳

X