şubat Annesi

kızlar ben de 3 -4 gündür bebeğimin hareketlerini hissetmiyordum..bugün evimize yakın bi yerde tıp merkezine gittim..Allah a şükür bebeğim iyiymiş ama rahmimde plesentaya yakın bi yerde damar kalınlaşması varmış..bu da erken doğum riskiymiş.. çok korkuyorum böyle bişey duyan oldu mu hiç..bana dua edin bişey olmasın bebeğime..

benim oğlum 5.5 yasında 02.02.2002 doğumlu ve şubatta anne olacaklara soyleyeceklerim sunlar

mukemel bir ayda doğum yapacaksınız. bebeğiniz disarı çıkmaya hazır hale geldiğinde zaten bahar gelmis oluyor. butun bahar ve yaz ayları boyunca da gunes alıyor ve kemikleri bastan sağlıklı olmak için buyuk bir avantaj elde ediyor. bu arada ilerleyen yaslarda goreceksiniz subat bebeklerinin (burcu eğer kova ise) zihni çok yonlu ve farklı çalısıyor. galiba bu yuzden kova burcuna "dahi" burcu diyorlar...

şimdiden hepinize allah kolaylık versin:1hug:

inşallah canıım sağlıklı bir şekilde doğsunlar yeterki

e hadi bakalım inşallah:)) benim oğluşumda kova burcu olacak nasipse. hiç anlaşamadığım bir burçtur bakalım ne yapacaz. ama oğlum için herşeyi yaparım. bende kış bebekleri daha akıllı oluyor diye bir yerde okumuştum inşallah bakalım allah önce sağlıklı olmalarını nasip etsin. sağlıklı sıhhatli olsunlarda gerisi boş.

canım benim burcum balık. eşimin ise akrep. su grubu olduğumuz için bbenim en iyi anlaştığım burçlar zaten akrep, yengeçtir. hiç anlaşamadığım yay, kovabenneyaptımki bakalım biz ne yapacağız. benim abim kova burcu kavga dövüş büyüdük ama severim keratayıyerimseniben

kızlar benim burcum kova oğluşumunda kva olma ihtimali yüksek çünkü doktor 22 şubat dedi önce veya sonra.bende 19 şubat doğumluyum.bakalım dahi olacakmı oğluşumm annesi gibi.

kılzar çok kötüyümmmm!
ELLERM ÇOK AĞRUYOR KULLANAMIYORUM FAZLA.ve ayaklarımda varisler çıkıt.çok ağrıyo.babannemde varis var zaten ırsi sanırım.napıcam yaaa.ahhh ahhhh insanlara anlatamıyorum bişey.sanki bi sen doğuracan biz öylemiydik hamileyken deyip beni deli ediyolar en yakını kaynanammmm.ayyy ayyyy allahım yardım et nolur deli olacamm.bileklerim çok ağrıyo bazıları hamilelik yeli diyor allahım ne bu böle yaa.doktorada gitmedim ilgilenen kimse yok konuşmaya gelince çen çen icraata gelince vınnn kayboluyolar.eşimde ilgidiz bu aralar .üff.çok sıkıldımmm

çok geçmiş olsun canım doktoruna bir sor istersen belki bir tavsiyesi olur

benimde beklenen doğum tarihi 29 şubat hayırlısı ama inşallah ogünde olmaz:uhm:

sağolun kızlar hayırlısıyla doğsunda artık ne diyelim tebessüm be seninde riskliymiş

Merhaba arkadaşlar ,
Benimde 27 Şubat Doğum tarihi görünüyor ama sezeryan olacagı için sanırım 1 hafta yada 2 hafta önceden alıyorlar sanırım bebegi?

birde sorum var size kaç kilo aldınız ?

merhabalar bende şubat annesi olacağım İNŞAALLAH.ben ikinci kez anne olacağım.bir kızım vardı şimdi de İNŞAALLAH bir oğlum olacak.

Merhaba arkadaşlar ,
Benimde 27 Şubat Doğum tarihi görünüyor ama sezeryan olacagı için sanırım 1 hafta yada 2 hafta önceden alıyorlar sanırım bebegi?

birde sorum var size kaç kilo aldınız ?

CANIM BEN DAHA KİLO ALMADIM AMA NORMALDE 5 KİLO FALAN ALMAMIZ LAZIMMIŞ BU ZAMANA KADARa.s

evet hayatım hiç program falan işlemiyor bizimkine... o isterse oluyor istemediği bir seyi hayatta yaptırtamıyorsun. hatta "seni seviyorum" bile dedirtemiyorsun. ama yontemini bulduk ona "seni seviyorum" diyoruz o da "ben de sizi seviyorm" diyor. "beni seviyor musun" diye sorarsan kesin "hayır" cevabını alıyorsun ...

Allah dileyen herkese dilediği kadar hayırlı sağlıklı şanslı çocuk versin istemeyen kimseye de vermesin
bebek oyle bir sey çünkü çok zor ama çok güzel...

teşekkürler cidelya.Rabbim seninde gönlüne göre versin inşaallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…