şubat Annesi

kızlar çok kötüyüm bogazım çok acıyo..bademciklerim yok benim o yüzden faranjit oluyorum..başım çok ağrıyor..burnum tıkalı ilaç da alamıyorum..boğazım çok kuruyo önereceğini bişey var mı bana.

canım bol bol limon ve mandalina yemeni tavsiye ederim.sanırın nezle olacaksın.olmadan önlemini al.

kızlar çok kötüyüm bogazım çok acıyo..bademciklerim yok benim o yüzden faranjit oluyorum..başım çok ağrıyor..burnum tıkalı ilaç da alamıyorum..boğazım çok kuruyo önereceğini bişey var mı bana.

boğazın için benim faranjitimi bundan başka birşey geçirmiyor pazarlarda satılan turp u bilirsin salata malzemesi olan onun dışı siyah olanı vardır kara turp onu al kabuğunu soy içini dolma yapacamış gibi oy o oyuğa bal doldur bunu bir tabağın içine koy 3-4 saat sonra tabağa bir sıvı çıkmaya başalr o sıvıyı günde 3-4 tatlı kaşığı karar iç. çok iyi geliyor. tadıda şerbet gibi (bu dr. ender saraçın tavsiye ettiği birşeydir.) geçmiş olsun. birde tarçın iyi gelir tarçınlı salep iç

balı sıcak bir şey ile karıştırınca toksin oluşuyormuş ılık karıştırmalıymış birginiz olsun kızlar bende yeni öğrendim

çok Sağolun Kizlar Bu Turp Olayini Deneyeceğim..zaten Saat 5 De De Doktora Gideceğim..konuşamiyorum Boğazim çok Aciyor..pastil Kullanmamam Izin Verirse Onu Alacağim.

Handekilic benim de bogazim cok kotu idi dr sadece su pastili kullanmaya izin verdi bilemiyorum Turkiye de var mi : " Cepacol".
Umarim tez zamanda iyilesirsin. Bal-limon karabiber hepsini karsitir ic o da rahatlatiyor bir de balli sut. gecmis olsun.
Selamlar bye

kızın olucagını daha önce hiç söylemedimi dr. ilk kacıncı haftada ögrendin cnm

kızlar merhaba;

bende 3 gündür evde grioten yatıyorum doktorum ilaç vermedi bol bol istiraht et bol meyve ye dedi. bende öyle yaptım ama çok kötüydüm kızlar halada tam iyileşmiş sayılmam. :KK43:( oğluşumla 3 gündür yan gelip yattık. bugünde işbaşı yapıyoruz:KK43:(

Geçmiş olsun canım. Tam iyileşmediysen keşke biraz daha istirahat etseydin. Kendine ve oğluşuna iyi bak a.s.

sağol canım teşekkür ederim.raporum 3 günlüktü. çok kötü sayılmam sadece burnum tıkalı ve biraz öksürük var o kadar. meyve ve meyve sularına devam yaniyerimseniben

sağol canım teşekkür ederim.raporum 3 günlüktü. çok kötü sayılmam sadece burnum tıkalı ve biraz öksürük var o kadar. meyve ve meyve sularına devam yaniyerimseniben

çok geçmiş olsun canım burnun için tuzlu su kaynatıp burnuna damlatabilirsin. inşalah çabuk atlatırsın

tebessüm sana bir sorum olucak cnm. ben 15 haftalık hamileyim dün dr gittim %90 kız dedi.daha öncede 2 kez kız ve 2 kez erkek diyen dr oldu cok merak ediyorum sen neler yasadın ve tam ne zaman belli oluyo cnm benim bi kızım var ve cok erkek istiyoduk.Allahtan hayırlısını diliyorum ama sanki dr cok emindi
ne dersin?

tebessüm sana bir sorum olucak cnm. ben 15 haftalık hamileyim dün dr gittim %90 kız dedi.daha öncede 2 kez kız ve 2 kez erkek diyen dr oldu cok merak ediyorum sen neler yasadın ve tam ne zaman belli oluyo cnm benim bi kızım var ve cok erkek istiyoduk.Allahtan hayırlısını diliyorum ama sanki dr cok emindi
ne dersin?

benim 16. haftada bakıldı doktorum %80 kız dedi daha sonra 18. haftada tekrar baktı kız dedi. ayrıntılı ultrasonda kesin belli olur sanırım .benim bildiğim kadarı ile 16. haftadan önce cinsiyet sadece tahmin edilebiliyor(kemik gelişimine göre falan) ama 15. haftada belli olabilir bence hemde doktor %90 demiş ama biliyorsundur kız denilenler sonrada biraz bebiş büyüyünce değişebiliyor. yani daha iyi görülebiliyor. inşallah sağlıkla kavuşursun bebişine

ne dersin?

CANIM BENCE RABBİMDEN HAYIRLI EVLAT İSTE.
KIZ,ERKEK HİÇ ÖNEMLİ DEĞİL.
HEM BAK NE GÜZEL KIZINA BİR ARKADAŞ GELİYOR.
DÜŞÜNSENE SEN KIZ OLARAK KIZ KARDEŞİNLE Mİ DAHA İYİ ANLAŞIYORSUN,YOKSA ERKEK KARDEŞİNLE Mİ?

kızlar erkek bebişler daha çabuk belli oluyo pipiden dolayı :)bide erkek bebişler daha çabuk canlanıp daha çabuk ultrasonda eli kolu belli oluyomuş

bende 20 subatta allah ızın verırse kucagıma alacagım oğlumudarısı ısteyenlerın basına.....

Bende kismetse 29.02.2008 de Anne olacagim ama tabi gene Marta da kayabilir doktor gecikme olabilir dedi bakalim kismet!

Allah hepimizi kurtarsin! herkeze hayirli saglikli evlatlar!

teyzeleriiii oğluşum 650 gram olmuşş.gördümm sidiklimiiiii.maşallah iyui dedi doktor.tabi ben 2 kilo almışımmm tıs tıssss.6 aylık olmuşuzzz büyüyoruz artık ultrasonda tek göremiyoruz parça parça büyüdük ya artıkk :))ayaklarımız 4 cm olmuş babamıza benzeyecez galibaaa uzun olacağızz.renkli ulrtasonda elini gözüne kapattı çekemedik fotosunu.utangaç oğlum benimm.erkekimmm..çok güzel bi duygu bilmiyommm allahım yaşatsın herkeseee

Bu arada arkadaşlar tüm TÜRKİYE'nin başı sağolsun.12 tane şehit verdik.Yürekler acısı bir durum.Artık buna birilerinin dur demesi lazım.RABBİM ŞEHİT AİLELERİNE SABIR VERSİN.RABBİM tekrarından tüm yavrularımızı korusun.

X