şubat Annesi

talu

bal böceği :)
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2007
472
0
:sm_cool:İNŞALLAH BENDE ŞUBAT ANNESİ OLUCAM,26 ŞUBAT BEKLENEN DOGUM TARIHIM,ALLAH HEPIMIZE SAĞLIKLI BEBİŞLER NASİP ETSİN

Hayırlısı olsun canım :) Senin bebişin cinsiyeti belli değil mi henüz? Allah sağlıkla tüm annelere kucaklarına almayı nasip etsin güzel bebişlerini :1hug:

hayır canım henüz belli değil cumartesi kontrolüm var bakalım görebilecekmiyiz

bende şubat annesi olacam inşallah ve 14 şubatta doğum olacak tabi erken geleyim demesse mısır patlağımlülülülülülü

slm bende şubat annesiyim kısmetse 11 şubat inş hepimiz sağlıklı bir şekilde bebişlerimizi kucağımıza alırız.şu mübarek cuma günü dualarımız kabul olur inş.

İnşallah canım :) Benim de Şubat 8 beklenen doğum tarihi. Dediğin gibi hayırlı, sağlıklı bebişlerimiz olur inşallah.

SELAM CANIM BENİMKİNİN DOĞUM TARİHİ DE 8 ŞUBAT GÖRÜNÜYOR..BAKARSIN AYNI GÜN OLUR..
SEN ANKARA DA HANGİ HASTANEYE GİDİYORSUN?

merhaba;
bende şuabt annesiyim. allah nasip ederse bizim doğum tarihimizde 16 şubat. ancak bizim ufaklık 1 hafta önden gidiyormuş. bakalım nasipP

benimkide önden gidiyormuş 4-5 gün kadar normalde 28 şubat ama bakalım nezaman gelecek

CANIM BEN BAŞKENT HASTANESİNE GİDİYORUM SEN?

ben fatih hastanesine gidiyorum..doktorun kim talucum?memnun musun yani doğumunu da orada mı yapmayı düşünüyorsun?

bu arada bebişinin iyi olmasına çok sevindim..darısı bütün annelerin başına..

ben fatih hastanesine gidiyorum..doktorun kim talucum?memnun musun yani doğumunu da orada mı yapmayı düşünüyorsun?

bu arada bebişinin iyi olmasına çok sevindim..darısı bütün annelerin başına..

canım ben doktorumdan cok memnunum,tavsıye ederım memnun deılsen,doçent dr. derya hanım
saol canım ,amin inşallah hepimizin bebekleri cok sağlıklı olur

Kizlar Herkes Bebeklerini Sağlikla Kucağina Alsin Inşallah.ben De şubat Annesiyim 9 şubat Verdi Dr.doğum Tarihimi.ama Sezeryan Olacak Nasipse Kendi Doğum Günüm 3 şubat Kismetse O Günü Istiyorum.

benım bebişimde 23 şubatta bakalım ne zaman gelecem kızım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…