Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Vallaha canım tekrar yumurtlama ihtimali var elbet imkansız değil.. ama.gebeligin habercisidir olabilir hadi İnshaAllah ozaman ama tavsiyem batı mutlaka bekle erkenden tets yapı moralini bozma

Kızlar avokadoyu sabah mı yesem daha etkili yoksa gece veya akşam yesem de olur mu

Kızlar bu takvimi biri açıklayabilir mi ocak ayına. Daha yeni öğreniyorum da anlamıyorum

Eklentiler

• Screenshot_20220125_212514_org.iggymedia.periodtracker.jpg
    38,1 KB · Görüntüleme: 40
Kızlar bu takvimi biri açıklayabilir mi ocak ayına. Daha yeni öğreniyorum da anlamıyorum
Bu uygulamayı bende kullanıyorum ocak 1 2 3 ü adet dönemin olarak işaretlenmiş 17 si yumurtlama olarak belirlenmiş ayarlardan döngü uzunluğunu falan gir son bat tarihlerinde düzenle uygulama otomatik bat günüyle yumurtlamayı hesaplar

Vallaha canım tekrar yumurtlama ihtimali var elbet imkansız değil.. ama.gebeligin habercisidir olabilir hadi İnshaAllah ozaman ama tavsiyem batı mutlaka bekle erkenden tets yapı moralini bozma
Aslında erken gebelik testi aldım yaptım ili gün önce çok ince bir çizgi vardı mikroskopla falan bakılır cinsten Duramıyorum ki test yapıyorum Zaman geçmek bilmiyor mübarek. Uyuyorum uyanıyorum sanki aynı gündeyim

Bak bakkkk baaaaak seni gidi iyi Masha Allah iyi haber bu biraz geçsin hele birdaha yap sonra kan tetsini verirsin

Kızlar merhaba ben evleneli 7 ay oldu ilk 3 ay hap kullandım sonraki 4 ay eşim korundu ilk defa ocak ayında bebek istedik ve korunmayı bıraktık ama olmadı ilk denemede olmaması normal mi? Yumurtlama günümü uygulamaya göre hesaplamıştım. Ve adetim bu ay 5 gün erken oldu çok stres yapıyorum

Cevap veren herkese teşekkür ederim 3.gün biraz koyu ya değerlendiremedim diye üzülmüştüm içimi rahatlattınız

Kızlar avokadoyu sabah mı yesem daha etkili yoksa gece veya akşam yesem de olur mu
Canım ben sabahlari yiyorum yumurtanin yanında dilimleyip, bi tanesi çok olgunlasmis ezmesini yaptım yapmaz olaydım ara vermek zorunda kaldım yemeye
ama yarin devam edicem

Hoşgeldin canım bir buçuk yıl önceki halimi hatirladim kimisinin hemen oluyor kimisinin olmuyor kuzum vücudun alışma sureci olur dediler bana da basta yani olmayınca da olmuyor doktorlar da en az 6 ay deneyince ilgileniyorlar o da canları isterse... inşallah çabucak olur gönlüne göre... kaç yasindasin stres yapman için çok erken daha bir ay olmuş denk gelmemiştir belki ben de ilk aylar her ilişkide hamile kalınabiliyor sanıyordum bir de stres etkiliyordur adet döngünü

Maaleser yüzde yüz saglıklı kişilerde bile ilk ay %15 gebelik sansı o yuzden strese girmeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…