Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende boş olursa üzülmesin diye kalp atışini duyana kadar söylemeyim dedim ama olmuyor sabredemedim birde ben anladım zaten dedi o kadar da dikkat etmiştim oysa ki
Benim eşim anlamaz diye düşünüyorum. Zaten pekte ilgili değil olsa olmasada hiç takmıyor tabi ben bu durumda sinir krizi geçiriyorum. Doktora bile ben o kadar uğraştım gitmedi annesi zorla gönderdi

Çok teşekkür ederim ya içime su serpildi valla çok saolasın

Benim eşim anlamaz diye düşünüyorum. Zaten pekte ilgili değil olsa olmasada hiç takmıyor tabi ben bu durumda sinir krizi geçiriyorum. Doktora bile ben o kadar uğraştım gitmedi annesi zorla gönderdi
Ozaman işin kolay bence kalp atışini duyana kadar kimseye söylenmemeli. 3 ay saklayabilirsen helal.olsun valla

Tamam işte yavaş yavaş siliklesiyor.. sen bugün değerlendir uygunsan..beni dinle
Ay ben daha silik olcak sanıyodum
Siliklesiyor kuzum, bol.bol.degelerdir sen
Tamamdır kuzucum
Çatlamış canım c den daha silik t
Teşekkür ederim kızlarım bugünü değerlendiriyim o zaman değerlendirebilirsem, son 1 testim kaldı yarın yapcam onu da atarım buraya değerlendir derseniz değerlendiririm

Benide ekler misiniz bat 3 şubat

Adetimin 2. Gunu 1 subatta hsg cekilecegim. Esimde persembe gunu sperm sayimi icin gidecek. Ben bu ara beklemedeyim perhizdeyiz bu ara

Arkadaşlar pik olduğu gün mü değerlendirmek gerekiyor yoksa ertesi gün mü?

Eklentiler

• D604138F-C789-4830-BCE0-A525ECD1C80E.jpeg
    72,4 KB · Görüntüleme: 53
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…