Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aysemah benimde ilk ay olmadi büyük hayal kırıklığı yaşadım çünkü ilaç bırakırken doktora göründüm bir sıkıntı yok dedi bakalım ne zaman kısmet olacak

Bende senin gibi 3 ay ilaç kullandım yeni bıraktım
Bana da bir sıkıntı yok dedi hatta bnde laborantım sürekli bakıyorum değerlerime çok şükür sıkıntı yok ama niye olmadı diye telaş yapıyorum ister istemez yüzüm sivilce doldu acilen bu ruh halimden çıkmak istiyorum

Kuzucum ben seni çok iyi anlıyorum bakma şimdi rahat rahat konuştuğuma bu ay bi boşvermişlik var bende vazgecis de diyebiliriz yoruldum ve çok kirginik hayata madem olmuyor ben de yapmıyorum o zaman safhasina geldim çünkü içimde volkanlar patlıyor beynimde depremler oluyor ilk zamanlar ben de böyleydim çünkü 3. Ayı çocuğum olmayacak mi diye doktora kostum esim sperm testi verdi ben enfeksiyon tedavisi oldum sonra oh dedik sorun yokmuş nasılsa olacak hamile kaldım ama dış gebelik oldu, sonra tekrar denemeye başlayınca olmadı aylarca kendimi yedim kasımda dış gebelikten dolayı tüplerde tikaniklik mi oldu hamile kalamadım diye hsg çekildim temiz çıktı oh dedim sorun yok olacak nasılsa bu ay yine hamile kaldım ama kimyasal oldu yani hayat boyle ne kadar çok istesen o kadar sinaniyorsun bana gore ve aklındaki soruları giderdikçe rahatliyorsun sonuçta nasip neyse o oluyor bence bir kaç ay dene yine olmadı doktora git hormon vs baktir bu sure zarfında guzel beslen gün aşırı ilişki olursa zaten tutacaktır takvime bakıp değerlendirme yapma bence sansa bırakma yeni evlisin valla boş gecmeyin

InşaAllah en yakın zamanda olur sizin de gerçekten zor ama yapacak bişey yok Rabbim verirse olur vermezse olmaz ama düşünmemek ilgiyi başka yöne vermek en iyisi sanırım. Bir de bnm eşim çok sık şehir dışına gidiyor proje için bnde sağlıkçı yö nöbetçi çalışıyorum denk gelmiyor belki de bilemiyorum. Ama inanıyorum kafamda bu konuyu çıkarıp atsam çözülecek herşey

Ayy canım aynıyız resmen bende saglikciyim

Aynen aslında bende sıkıntı yokta bende çevre baskısı çok var herkes torun bekliyor ve sorulardan dört ayda çok sıkıldım ne cevap vereceğini de bilemiyor insan istemiyorum da diyemiyorsun kendim de istiyorum çok istiyorum ama beni strese sokan çevre baskısı

Evet o da var şimdi bn istiyorum dedim ve sürekli soruluyor olsa zaten öğrenecekler

Aynen canim her şey kafada bitiyor iste inşallah hayırlı zamanda sağlıkla alırsın güzel haberi denk geleceği varsa tek ilişkiyle bile oluyor gerçekten

Biraz önce yüklenmedi fotoğraf bir bakabilirmisiniz?
Canım daha pik olmamış yarin olur gibi sen bugünü degerlendir bence yarin pik olursa yarin geceyi boş geçer yarından sonra sabahi değerlendirirsin sperm de kaliteli toplanmış olur sabah verimli oluyor diyorlar

Yok ayarlarını yaptım zaten canım doğru yani. İlişki ne zaman olmalı bu tarife göre. Benm Adet döngü 33 gün 34 gün oluyor bazen. Son 3 ayın adet döngüsünu girdim zaten
Bu uygulamayı bende kullanıyorum genellikle doğru ama her ay hormonlar etki tepki gösterebileceğinden vücudunuzu dinleyin
sizin 33-34 gün e göre 20.gün şans yüksek demek.
bu durumda önceki 3 gün ve sonrası 3 gün de olabilir her ay sapmalar yaşanabilir. adetin 14. gününden 24 üne kadar gün aşırı değerlendirin bence.

Canım merhaba ne durumdasın? Benimde şiddetli bel ağrım var merak ettim durumunu

Canım merhaba ne durumdasın? Benimde şiddetli bel ağrım var merak ettim durumunu
Merhaba; karnımda şişlik var, bel ağrım var, aşırı gaz sorunumda var,göğüslerim ağırlaştı kasıklarımda ara ara ağrı oluyor ve karnımda pıt pıt atış var. İlk denememiz bizim bu ay o yüzden heyecan dorukta. Dayanamayıp yarın kan vermeye gidicem bakalım ne çıkacak inşallah çıkar da hayırlı haberleri paylaşırım sizinle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…