Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ovulasyon saatleri sabah 8 ila 10 öğleden sonra 12 ila 17 ve akşam saat 20 ila 22 arası yapılabilir.. yanlız 2 saat sivi almayı bırakman lazım unutma ☺️
Teşekkür ederim canım en son testi saat 21:45 te yaptım böyle çıktı yarın pik olur mu bugünü de değerlendireyim mi

Hoşgeldin canım bir buçuk yıl önceki halimi hatirladim 😂 kimisinin hemen oluyor kimisinin olmuyor kuzum vücudun alışma sureci olur dediler bana da basta yani olmayınca da olmuyor doktorlar da en az 6 ay deneyince ilgileniyorlar o da canları isterse... inşallah çabucak olur gönlüne göre... kaç yasindasin stres yapman için çok erken daha bir ay olmuş denk gelmemiştir belki ben de ilk aylar her ilişkide hamile kalınabiliyor sanıyordum bir de stres etkiliyordur adet döngünü
25 yaşımdayım evet stres etkiliyor ama düşünmeden duramıyorum :KK43: sizin oldu mu peki

Biraz önce yüklenmedi fotoğraf bir bakabilirmisiniz?

Eklentiler

• 20220125_230915.jpg
    20220125_230915.jpg
    48,9 KB · Görüntüleme: 32
Bu uygulamayı bende kullanıyorum ocak 1 2 3 ü adet dönemin olarak işaretlenmiş 17 si yumurtlama olarak belirlenmiş ayarlardan döngü uzunluğunu falan gir son bat tarihlerinde düzenle uygulama otomatik bat günüyle yumurtlamayı hesaplar
Yok ayarlarını yaptım zaten canım 😌 doğru yani. İlişki ne zaman olmalı bu tarife göre. Benm Adet döngü 33 gün 34 gün oluyor bazen. Son 3 ayın adet döngüsünu girdim zaten

25 yaşımdayım evet stres etkiliyor ama düşünmeden duramıyorum :KK43: sizin oldu mu peki
Malesef canım olmadı yani oldu da devam etmedi, yaşın küçükmüş yeni evlisin evliliğinin tadını çıkar olursa olur olmazsa gidersiniz bi kontrole kafaya takmazsan oluyor diyorlar korunmayı zaten bırakmışsın bu kadar strese ne gerek var valla senin yaşında olsam boyle üstüne düşmezdim yaşım 30 hatta bitti sayılır 4 buçuk yıllık evliyim kocam hala diyor ki taahhutumuz mu var su zamana kadar hamile kalmalısın diye diyor 😂
üzme kendini hem esin de strese girer yeni evlisiniz erkekler bizden daha fazla sıkılgan bu konularda

Tam pik olmamış ama sne hinede değerlendir hiç belli olmaz bu işler kaçırma yarın aynı saate yine yap bakalim
Tamam canım normalde öğlen 2 buçukta yapıyordum bugün 2 kez yaptım gece de yaptım yarın öğlen de yapayım akşam da bakalım ne olacak cevapladığın için teşekkür ederim

Tamam canım normalde öğlen 2 buçukta yapıyordum bugün 2 kez yaptım gece de yaptım yarın öğlen de yapayım akşam da bakalım ne olacak cevapladığın için teşekkür ederim
Rica ederim.. bu arada bu marka innovita mi? Aslında iki kez yapmadan gerek yok boşuna gitmesin tetsler.. günde bir kez yetiyor.. dediğin saatler güzel genelde ogrden sonra olan saatleri öneriyorlar 2 buçukta yapmaya devam et bence

Malesef canım olmadı yani oldu da devam etmedi, yaşın küçükmüş yeni evlisin evliliğinin tadını çıkar olursa olur olmazsa gidersiniz bi kontrole kafaya takmazsan oluyor diyorlar korunmayı zaten bırakmışsın bu kadar strese ne gerek var valla senin yaşında olsam boyle üstüne düşmezdim yaşım 30 hatta bitti sayılır 4 buçuk yıllık evliyim kocam hala diyor ki taahhutumuz mu var su zamana kadar hamile kalmalısın diye diyor 😂
üzme kendini hem esin de strese girer yeni evlisiniz erkekler bizden daha fazla sıkılgan bu konularda
Artık bebek yapmaya başladığımız için ister istemez beklenti oluyor şimdiye kadar istemiyorum dediğim için eşim de bal istemiyorum dedin Allah vermedi ilk inde diyor :KK43: demekki o da stres yapıyor bu stresten kurtulmak istiyprum ama olmuyor MaşaAllah siz gülerek anlatıyorsunuz InşaAllah gönlünüze göre olur sizin de :)

X