Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
-Arwen- canım bende regl oldum biraz önce işaretlermisin benide tüm hamile arkadaşlar sağlıkla kucaklarına alsınlar inşallah yavrularını

Böyle bir hata alıyorum sonuç için kızlar karşılaşan var mı daha önce ? Sistemde bu bilgilere ait kayıt bulunamamıştır diyor

Eklentiler

• E6285A08-0345-45CB-BC6A-1544A999FECD.png
    160,3 KB · Görüntüleme: 83
4-5-6 haftalıklar dolduk -Arwen- bir sonraki ay buradan kalan tüm arkadaşlarda müjdeli haberi alır inşallah darısı sana

Bizim hesaplarımızla bazen ultrason hesabı uymuyor adete göre 7 haftalıktım ultrasona göre 5 haftalık çıktım

Pardon bunu yeni gördüm. Allah hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin dileyen herkese

Merhaba ben 15 gun once ovitrrelle vuruldum. Dun normal test yaptim hayalet cift cizgi gorundu. Bat 1 mart sizce ne zaman kan testi yaptirayim.
Canım 15 gün önce çatlatma vurulduysan eğer 1 martta regl olmassın ki. İğneden 15 gün en geç 17 gün sonra regl olunuyır gebelik yoksa eğer

Cok tesekkur ederim Allah hepimizin yuzunu guldursun . Acikcasi suan tam sevinemiyorum. Cunku daha onceden kimyasal gecirmistim hcg 1550 yken ogrendim. Allahim insallah bu sefer dualarimiz gercek olur.
Stres yapma canım rahat ol inşallah saglıkla ilerler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…