Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar nasılsınız? Ben bugün rahim filmi çekildim nerdeyse korkudan bayılacaktım ve çok utanıyordum.asla korktuğum gbi olmadı ne ağrım ne sızım yok çektirmek isteyenler sakın korkmasın

Kızlar nasılsınız? Ben bugün rahim filmi çekildim nerdeyse korkudan bayılacaktım ve çok utanıyordum.asla korktuğum gbi olmadı ne ağrım ne sızım yok çektirmek isteyenler sakın korkmasın
Geçmiş olsun bebeğim çok sevindim hayırlı sonuçların olsun inşallah bi an önce kabus bebisine

Avakadonun ne gibi bir etkisi var?
Tesekkur ediyorum guzel yorumun icin, kimyasal gebelik gecirdigim icin daha once erkenden sevinmek istemiyorum.yarin bata 3 gun kalacak.erken gebelik degil de normal gebelik testi yapacagim
Bakalim ne cikacak cok merak ediyorum.
Insallah degerim artmistir hayirlisiyla teste de yansir

Bende ucuz erken gebelik testi aldim ikinci cizgi bu kdr koyu olmasa da cikti ama normal testte nasil.cikacak onu merak ediyorul acaba bata kac gun kala ypmak dogru onu.ya da bat gecince mi ypmk lazim bilemedim.beklemek cok zor grcektn

Kızlar kan vericem yarın bende 115 çıkmıştı ilk değerim 7 gün oldu kan vereli kaç aralığında çıkması lazım yarın fikriniz var mı ?

İğne etkisi değilse o durumu bilmiyorum hiç kullanmadım hamilesin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…