Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım adetin geçti yani biraz daha bekle acele etme 6 gün çok erken en az 10 12 gün falan olması lazım bu arada adet olmazsan tekrat test yaparsın

Dün bir damla kahverengi bugün bir damla çok uçuk pembe lekelenme oldu ama çamaşırımda beyaz lekeler var. Bat perşembe günü. Adet mi başlayacak yerleşme mi oluyor kafam çok karışık. Adet ağrısı var bugün düne göre daha şiddetli sayılır. Hem kahverengini gördüm hem pembeyi yerleşmede ikisi de aynı amda olmaz dmi

Yerleşme olacak sen bekle bekle daha çok beklersin regli olmayı bi 9 ay kadar falan sen hamile çıkacaksın

Yerleşme olacak sen bekle bekle daha çok beklersin regli olmayı bi 9 ay kadar falan sen hamile çıkacaksın
Önce kahve sonra pembe şeklinde olabilir mi ki adetim başlayacak gibi ama. Ya mesajını okurken bile gözlerim doldu allahım bize ve isteyen herkese mucizemizi göndersin hayırlı sağlıklı

Eveet vee hiç de soluk değil kan verin bence gayet güzel bir değer çıkacaktır

Önce kahve sonra pembe şeklinde olabilir mi ki adetim başlayacak gibi ama. Ya mesajını okurken bile gözlerim doldu allahım bize ve isteyen herkese mucizemizi göndersin hayırlı sağlıklı
Amin ama neden olmasın ki kırmızı olursa umut kesebilirsin ama kırmızı olmadıkça ihtimal hep var be kuzum test yaptın mı sen bakım

Bak canım benim testim 115 çıktı beta sonucum var bebiş

Eklentiler

• B8842E12-921C-44F6-AB15-D0F903E3E58A.jpeg
    48,3 KB · Görüntüleme: 74
Ben öncekinde 25 gün geçmişti reglimi öğrendiğimde canım bu işler biraz değişik işliyor
Nasıl yani 25 gün sonra mi gebe oldugunu öğrendin adetten ne zaman önce en son ilişkin olmuştu hatirliyomusun kuzum benim adetten 3 gün önce aşırı akıntı oldu o zaman ilişki olmuştu en son

Nasıl yani 25 gün sonra mi gebe oldugunu öğrendin adetten ne zaman önce en son ilişkin olmuştu hatirliyomusun kuzum benim adetten 3 gün önce aşırı akıntı oldu o zaman ilişki olmuştu en son
Üzerinden zaman geçti canım hatırlamıyorum evet bat günümden 25 gün sonra öğrenmiştim ve çok silik erken gebelik testiyle regl olmadığın sürece umut var yani söktürücü falan kullanmadım ben meğer hamileymişim

Inşallah öyledir yaaa 2 gün önce şu gibi alıntım vardı şimdi ise bembeyaz akintim var çokta deil ama var yani sandım hiç yok arada bi oluyo o sıra akıntı oluyo duruyo aşırı uyukluyorum hiç bisey anlamadım gerçekten çok sıkıldım yaa uff ☹☹☹ deilsem bile bi an önce adet olsam bitse yeniden çalışmalara başlasam diyorum çok sıkıntı yaptim

Kendini oyalacak şeyler yap canım ne yapmaktan hoşlanıyorsan bunu sürekli düşünmek çok kötü etkiliyor insanı nasibinde varsa gelecektir zaten insanlar spiral takılıyken bile hamile kalabiliyor düşün o yüzden kafanı yorma daha çok

Inşallah canım benim yaa o kadar istiyorum ki bakalm bekliycez başka yapacak bisey kalmadı malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…