Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
1.2 den küçük yani ihtimal dahilinde değil diyo sanırım.Gecikmem de hava değişimindendi heralde.Boşuna bi umut işte…
Hayırlısı olsun. Hiç kendinizi üzmeyin. Regl gelene kadar daha belli değil derim ben yine de. Bi bekleyin bakalım. Olmazsa da önümüzdeki ay var daha Allah kalbinizdekini bekletmeden versin inşallah

Merhaba, kime danışsam söylesem bilemedim buraya yazmak istedim. Benim BAT 17Ssiydi. Regl olmadım. Dün test yaptım herhangi bişey çıkmadı. Sabahki ilk idrarla yapmamıştım. Kasıklarımda batmalar sızlamalar oluyor, göğüslerim de acıyor biraz regl olurken pek olmz aslında.
Haziranda hamile kalmıştım ( 5.hafta düşük yaptım) göğüslerim inanılmaz sızlıyordu dokunmama gerek kalmadan, şimdi ister istemez o dönemle kıyaslıyorum aynı şiddette değil. Yani 1 2gün gecikmş olmasına rağmen testte negatif görmek mümkün mü sizce? Ya da ilk idrarla yapmadığım için çift görmeme ihtimalim var mı? Elimde başka test de yok tekrar tekrar negatif görmek istemediğimden alasım da gelmiyor. Çok garip hissediyorum. Pazartesi sağlık ocağına mı gitsem eğer hala olmazsam üff

Burda arkadaşlar yazmıştı geç döllenmede batın ilk günü testte çıkmayabiliyormuş. İstersen bir kaç gün bekle testi tekrarla yada sağlık ocağında direk kan testi ver. Adet olmadığın sürece umut var.

Yaa, ay nasıl içim yeşerdi valla. Akıntım var, hissediyorum her an regl olmuşum gibi hissedip tuvalete koşuyorum, kırmızu/pembe hiçbir şey görmeyince aşırı rahatlıyorum. İnşallah hiç gelmez ya

Canım aynı şeyleri yaşamışız resmen temmuzda bende kürtaj oldum bu ayda 17 si bat günümde olmadım 17 si saat 17.00 gibi test yaptım negatif halen olmadım şimdide yaptım eşimin ısrarıyla negatif.

Yaa, ay nasıl içim yeşerdi valla. Akıntım var, hissediyorum her an regl olmuşum gibi hissedip tuvalete koşuyorum, kırmızu/pembe hiçbir şey görmeyince aşırı rahatlıyorum. İnşallah hiç gelmez ya
Amin canım Allah hepimizi meleklerimize kavuştursun var olan meleklerimize de sağlıklı huzurlu upuzun ömürler nasip etsin

Canım aynı şeyleri yaşamışız resmen temmuzda bende kürtaj oldum bu ayda 17 si bat günümde olmadım 17 si saat 17.00 gibi test yaptım negatif halen olmadım şimdide yaptım eşimin ısrarıyla negatif.
Ben de Ağustos başında kürtaj oldum maalesef.. gerçekten tarihlerimiz bile aynıymış. Yanlış zamanlarda mı test yapıyoruz nedir belki de sadece mevsim geçişleridir bilemiyorum. Beklemek çok can sıkıcı, regl olmak daha daha can sıkıcı.

İnşallah, çıkmadık candan ümit kesilmez beklicez mecbur

Aynen canım hayırlısı diyelim rabbimden umut kesilmez. Regl ağrılarım girip çıkıyor ya da belirti arıyorum kendimde bilemiyorum. Evet belkide normal bi gecikme sanırım bende pazartesi ya da salı olmazsa sağlık ocağına gideyim diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…