Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
2 gün geciktim kuşum Ya.Şimdi indik uçaktan biraz rötarlı geldik valizleri eve atıp hastaneye gidiyorum kan veriyorum ne olacaksa olsun içim şişti
Valla ben çok stresli bir günü yaşıyorum ama aklım sende ne çıkarsa çıksın sonuç bak biz burada yanındayız sonuçta bu kan verme kısmı hepimiz için geçerli bir olay hepimiz birimiz için tamam mı kuyruğu hep dik tutuyoruz bacım kuyruklar havayaaaa öyle gidiyoruz kan vermeyede canımız sağolsun oh diyoruz

Normal bak benim iki gün kala bundan bayagi acikti hatta gorumcem kayinvalidem falan inanmamisti ben emin olsamda :) 1 hafta dayanabilen adet sonrasi tabi tamamen koyu kirmizi gorur yoksa böyle cikmasi gayet normal. Bebegin seninle saglikla buyusun gelsin

Gözlerim dolu okudum bu yazdığını eksik olma canım Allah ne muradın varsa versin

Insan olan yardim eder kardesine dogrusuda bu. Allah kimseye muhtac etmesin canim buralarda millet cok bencil, cikarci daha neler göreceksin. Bu kadar da olmaz esinin ailesi bunlari yapmaliydi hem yapmadiklari gibi görümcende konusuyor mu

24 şubat

Insan olan yardim eder kardesine dogrusuda bu. Allah kimseye muhtac etmesin canim buralarda millet cok bencil, cikarci daha neler göreceksin. Bu kadar da olmaz esinin ailesi bunlari yapmaliydi hem yapmadiklari gibi görümcende konusuyor mu
Hemde nasıl kız halı almadık eşyalar gelişimde dedik bize yer boş kalmasın diye kendi eski halısını getirmiş diyor ki hadi zengin yere gelin geldin her işin halloluyor diyor.bende sermedim zaten eşyalar kolide dolaplar koltuk vs gelene kadar da açmayacağım.manyak mı ne öyle şok oldum ki diyemedim benim Tr ye de her şeyim var kız tr de biz arkadaşlar birbirimize ev hediyesi eşyalar alıyoruz ediyoruz neler neler .kendiside avukat ama anladığım kadarıyla görmemiş valla içim şişti ha çok garip insanlar ama eşim dünyalara bedel

2 gün geciktim kuşum Ya.Şimdi indik uçaktan biraz rötarlı geldik valizleri eve atıp hastaneye gidiyorum kan veriyorum ne olacaksa olsun içim şişti
Şimdi gördüm mesajını canım inşallah hayırlı haber almışsınız dır yeni okuyacağım mesajları. Regl gelmediği sürece umut var. Hiç olumsuz düşünme. Hayırlı haber bekliyorum senden ve buradaki tüm arkadaşlardan

Aman aman canim sen esinle iyi olda gerisine gül gec. Zengin yermis komik cidden ya insan utanir. Insallah kolaylikla hallolur isleriniz, oylesinden yardim bile istenmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…