Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu daha net ama bat yarın benim bu silik çizgi haddinden fazla silik değil mi ?İnsan olan göremez bunu yani
Bende de durum aynı,bat a 5 gün var bütün belirtileri yaşıyorum ama testler tam bir hayal kırıklığı,sabah tekrar deneyeceğim

Eklentiler

• IMG20220220022024.jpg
    43,6 KB · Görüntüleme: 87
M masallp3risi89 canım bnde kremsi akıntı da geldi çok seviniyorum. Birde nabız atar gibi bir his oldu hani bahsediyordumya iğne batması gibi bir his var diyorsumya şimdide aynı bölgede nabız hızında bir şeyin atması yada dokunması gibi bir his oluyor tam rahim kısmında çok değişik dimi ve daha önemlisi ne oldu kayınvalidemden dönerken bir komşunun kapısının önünde çok ayakkabı vardı niye burda ayakkabı çok diye bi kısa ben ağladım içli içli hemde kendim bile anlayamadım niye ağlıyorum cnm kuzenlerimde gelsin fln diye düşündüm saçma sapan garip bir anlık his kimyasal gebeliğimdede ben tv bakınca gördüğüm istisnasız heceleye ağlıyordum ve niye oluyor bilmiyorum içimden geliyor diyordum

Canim bu anlattiklarin benide heyecanlandiriyor aminn
Akinti tam olarak nasildi? Yumurtlamadan sonra akinti pürtüklü bir hal aliyor ve böyle minik minik gibi oluyor ama eger döllenme olduysa daha böyle uzayan yapiskan kalin oluyor gibi gibi kesin bir belirti olmamakla birlikte okuduklarim ve deneyimlediklerim bu yönde. Testi ne zaman yapacaksin heyecanla bekliyorum valla simdi yaptin sandim hatta etiketleyincede birden bi heyecanlandim

Bende ovulasyon testi var ama prosedür nedir bilmiyorum bana yardımcı olur musun,42 yaşındayım ve ilkdefa bebek için uğraşıyorum,bende de batma var göğüslerim şişti aşırı duygusal bağladım
Yaaaa insallah bebişin seninledir bat zamanı eğer gebelik testiniz yoksa ovülasyon testi deneyebilirsiniz.idrarı damlatır damlatmaz ikiçizgi belirdi ve pik oldu aynı yumurtlama günü gibi. Şimdi idrarı ilk damlattığım pembe görüntüyle son halini atıyorum

Eklentiler

• 0FBDE23A-04ED-4A5B-A1D2-944D2152543F.jpeg
    147 KB · Görüntüleme: 61
  • D863CD47-66EE-4303-A1B7-A93F4379AC95.jpeg
    149,9 KB · Görüntüleme: 78
Ayyy koymuşsun bileee yeni gördüm Darısı isteyen herkesin başınaaaaa

Ben Mart ayına gidiyorum kızlarrr bugün sabah çok fena ağrıyla uyandım ve tabii ki regl oldum maşallah hiç gününü de aksatmıyo Sevgicik ben gidiyorum sen naptınnn canımmm
Benim kırmızılar geliyo ama vucudum da bana oyun oynuyor sanki. Suan bildiğin gögüslerimden damarlar fırlıycak gibi uc kısmı tamamen koyu kahve siyah gibi daire kısmındaki damarları görseniz şok olursunuz daire kısmında bile damarlar cıkmış ve şişmiş ve ben bu ay hormonlarımı etkileyecek hiç birsey de kullanmadım agrı kesici bile kullanmıyorum. Gögüslerime ara ara sızı giriyo baya büyümüşler. Gögsüm ün her yeri dallı budaklı damar resmen bir tuhafım. Kanamam zaten apayrı su gibi kan geliyo pıhtılı yada koyu değil parlak kırmızı dün baya agrım oldu 2 saat agrıdan resmen halsizlestim sonra uyudum uyandım hareket etmeyip oturunca geçti agrı falanda kalmadı. Hiç böyle seyler yasamam normalde kaç tane agrı kesici içerim sıcak su torbalarıyla gezerim hatta bazen aglarım acıdan yani o şekil olur şuan dinlendikce iyiyim. Allah biliyor korkuyorum bu adet değilse diye ama ne olabileceğini de bilmiyorum ki. Etrafımda hamileliğinde böyle şakır şakır kanayan rahminde kanama alanı oldugu için kanaması zor duran insanlar var hep ama bilmşyorum işte vucudum bana bir oyun oynuyor sanki

Yerleşme kanaması sakhir şakır gelen bile var demişsin, açar misin biraz adet gibi mi?

Yerleşme kanaması sakhir şakır gelen bile var demişsin, açar misin biraz adet gibi mi?
Yerleşme kanaması değil o yerleşme az olur. O dedigim kadınların bazılarında rahminde kanama alanları olur hamileyken o yüzden kanamayı adet Sana bilirler yada düşük tehlikesinden kanatlar. Kısacası hiç bir kanama hamile kadınlar için normal degildir canım sana özelden mesaj atabilir iyim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…