Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Burada sorun oldu biz iki tane daha eşyamızı almıştık 3. Ürünü alamıyoruz taksitle şaka gibi
Tuhaf ev falan tutacak olsaniz neysede soz ödeyebildikten sonra onlar neyi sorun ediyor ki Bu arada bizim burda beyaz esya almiyoruz evlerde zaten var ama almanyada komple mutfagi alip koyuyorsun

Yaaa evet orasınöyle çok güzel bir duygu yaaa düşününce ama çok kendimi heveslendirme istemiyorum
Cok güzel gercekten Allah tez zamanda nasip etsin canim benim. simdi ben 3 cocuga nasil bakacagim diye dusunmuyorum desem yalan olur :) ikinci oglusumda fransiz bulldog ve cidden cocuktan farki yok. Oglum kardes cok istiyor insallah sorun olmaz kiskanclik falan ama diyorum max e kuma geliyor o derece kiskanc bir köpek az önce disaridayiz esimle karsilastik köpek hemen oglumun önüne gecip babasinin kucagina tirmaniyor

Tuhaf ev falan tutacak olsaniz neysede soz ödeyebildikten sonra onlar neyi sorun ediyor ki Bu arada bizim burda beyaz esya almiyoruz evlerde zaten var ama almanyada komple mutfagi alip koyuyorsun
Evet biZde mutfak aldık ama peşin aldık için eşyaları olmadan şimdi diğer beyaz eşyalar İle almak istedik yok dediler eşim de yeni iş değiştirdi daha iyi bir pozisyonda işe başladı diğerinden istifa etti. Burada yeni diye olmuyor

belirti diyemedigim seyleri de yazayim kizlar size her hamilelik farkli olsada.
-yumurtlamadan beridir karnim baya sisti sabah aksam hic inmedi sisi
-Yumurtlamanin 5. günü pembe hatta mat kirmiziya yakin 2-3 damla akinti oldu. Yerlesme kanamasiymis artik emin oldum ona.
Birde kanama olayinin evrelerine bakilirsa illa koyu kahve olacak diye birsey yok mesela disari damlamiyor cikmiyorsa pembe degilde haliyle bekledigi icin kahverengiye dönüyor kan.
-arada kasik agrim oldu sagli sollu ama daha cok sagda hatta iki gündü kasik bacak arasina vuruyor
- göbek deligimin 5 parmak asagisinda sagda ufak bir yer agriyordu devamli olmasada
-su gibi akinti baya fazla böyle altima kacirmis gibi
- memelerde agri bende normalde hic sasmaz battan 12 gün önce baslardi, tamami agrirdi hatta özellikle merdiven inerken falan sallaninca canim baya yanardi. hatta bu kez niye agrimiyor diye sinir olmustum cunku adet belirtimde yoktu. 9 gün kala yavastan agrimaya basladi ve sonraki gün fazlalasti ama dokundugumda cok agriyor onun disinda kiyafet degisirken falan degil. Bundan sonra asiri agrirmi bilmiyorum cunku zaten bir dogum yapip 2 yil emzirdim. Meme agrisindan supelendim hem gec basladi hemde dis ve ust kisimlari agriyor daha cok
- dün gece karnima agri girdi yatarken alt kisma rahimin oldugu bölgeye baya sanci gibiydi kivrandim hatta birazda dogum dancisi baslangicina benzettim.
-ogluma hamileyken daha yerlesme olur olmaz asermeye baslamistim mesela ve benim yumurtlamadan sonra istahim acilir normalde cok yerim ve canim surekli tatli ister. Bu sefer hic istahim acilmadi, canim öyle aman aman tatli istemedi, canim birsey cekmiyor hic yemek bile yemem gerekiyor diye yiyorum.

Akşam inelim sağ salim kan veriyim de bi bakalım hiçbişey düşünemiyorum
Evet bu mesajın alıntısında olan 1.55 bana ait kimse umudunu kaybetmesin. 1.55 ile yok dediler ama regl olmadım, reglin ertesi günüde 70 olarak yükseldi sonra 244 falan oldu. Doktor kontrolüne de gittik 9 gün sonra tekrar gidicez kese falan göreceğiz inşallah regl olmadığı sürece umut var. Stres yapmayalım yeter

Hayirli olsun yeni isi canim. Olmadi baska bir magazadan mi deneseniz acaba sistemi hic bilmedigim icin birsey diyemiyorum. Yada kefil falan oluyorsa birileri varsa olacak oda olabilir

2 gün geciktim kuşum Ya.Şimdi indik uçaktan biraz rötarlı geldik valizleri eve atıp hastaneye gidiyorum kan veriyorum ne olacaksa olsun içim şişti

Ay Allah duysun ağzından inşallah okadar çok istiyorum ki anlatamam
Var var sen kendini hic endiseye düsürme üstelik kaset testte cikmis. Bat var mi gectimi? Bak bunlarin birini gece diger ikisini bu sabah yaptim hatta en sondaki ince testte daha cok gölge gibi cikti. Ilk ikisi ayni marka onlarda pembe cikti birde bata 6 günüm var

Eklentiler

• 36269557-FA57-49B9-9E9D-9DCED7F9098A.jpeg
    40,1 KB · Görüntüleme: 34
  • 1A1C1CA6-863C-4AB6-A160-93AF1CF1EE19.jpeg
    167,8 KB · Görüntüleme: 41
  • 81CA976E-EA6E-4CE1-B5CA-0C68D1200E4A.jpeg
    42,8 KB · Görüntüleme: 37
Çok saol canım bende senden bahsettim arkadaşa belli olmaz bu işler benimde şuan durum şaibeli bakacağız bakalım hep birlikte belli mi olur

Hayirli olsun yeni isi canim. Olmadi baska bir magazadan mi deneseniz acaba sistemi hic bilmedigim icin birsey diyemiyorum. Yada kefil falan oluyorsa birileri varsa olacak oda olabilir
Onu da denedik başka mağazaya gidiyoruz aman olmadı altınlarımı vericem alıcam çok stres oldum çekemeyeceğim görümcem çok parası var bizim yerimize o denese biz ona ödesek mesela Tr de olsa bu böyle olur insanlık hali yani dimi ama ben kardeşime kardeşim bana yapar hatta kendim öderim ne olacak.bak eşimin babası emekli ona hiç yapmıyorlar bizimkine havada karada yapmaları lazım 6aylık yeni iş sürenindeymişsiniz diyorlar.olmuyor yani mediamarkt bunu yapan.görümcem arıyor verdiği akla bak zamanında bizde karşılaşmıştık tek tek alsınlar paraları oldukça ya arkadaş çamaşırımı kayınvalideye götürüyorum oda kendiminkini ayıp olmasın diye elimde yıkıyorum hatta düşün bende kurallara değil de bu duruma şaşırıyorum ama bende Asumansam satar savar alırım başlarım altınına ben işimi halledemedikten sonra canımı sıktıramayacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…