Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benide ekle canım 23 şubat

Öngörüne sağlık arkadaşım 10.gündeyim ve pik gördüm bugünü değerlendircem peki çatlama ne zaman olur tahmini? Yumurtlamayla çatlama arası ortalama 2-3 gün mü sürüyor?
Geciktim ben sorularına kuzum yaaa ev taşıyorum halen benim yüzümden umarım bir şey aksamamıştır benden sana tavsiye aklına acaba mı dediğin gün olursa yani pik mi değilmi bilemedin diyelim.şaibeli o günü ve ertesi günü değerlendir mutlaka böylece kaçırmazsın.ben bir süre daha belki giremem belki girerim ben takipte yapamıyorum kayınvalidede kalıyoruz ev mutfak yok idareten diye Ovulasyon takibi falan hak getire bu ay ev hele bi yerleşsin bakalım

Bana bir öncekini ve dün kini özelden atarmısın bakmalıyım bulamadım.birde önceki günü değerlendirdiysen bir gün ara vermek sıkıntı etmez

Kuzum benim de dün oldu sanırım ağrılarım alıntım oldu ama değerlendirmedik yani iki gece öncesinde bi değerlendirme oldu tutarsa onunla tutacak ayı kapattım sanırım o kadar da avokado aldım ama boşa hepsi, allahtan takviye ilaçlara para dökmemişim. eşimde anlam veremediğim bi isteksizlik var olmuyor yani ne yapsam dış gebeligiydi kimyasaliydi derken sanırım vazgeçti ama dile getirmiyor sanırım benim de vazgeçmem gerekecek donuk duygusuz bir haldeyim su an hayırlısı böyleymiş

Evet canım 5 saatlik mesafe, yol çok kötüymüş malesef, risk almicam sanırım. Mis gibi pik görüp 1 gün bile değerlendirememek çok içime oturacak ama yapacak bir şey yok
Aranız baya varmış. Sağlık olsun bir dahaki aylara inşallah olur. Risk alma bu havada eşin doğru söylüyor

günaydın herkese flo diye biradey ve ovulasyon takip programı indirdim kullanan var mı kızlar? normalde hesaplanandan farklı çıkartıyor bat ve ovulasyon günlerini

günaydın herkese flo diye biradey ve ovulasyon takip programı indirdim kullanan var mı kızlar? normalde hesaplanandan farklı çıkartıyor bat ve ovulasyon günlerini
ben kullanıyorum benim tutuyo genelde ayarlardan döngü uzunluğunu falan tanımladın mı

19 subat benide ekler misiniz

Kizlar gunaydinn.ben kirmizilara büründüm bu ay kovid asisi olmustum.adetimi 3 gun onceye cekti normalde boyle olmazdi.3 subatta da hsg cekilecegim tam da yumurtlama zamanima denk geliyor.nasıl olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…