Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar gunaydinn.ben kirmizilara büründüm bu ay kovid asisi olmustum.adetimi 3 gun onceye cekti normalde boyle olmazdi.3 subatta da hsg cekilecegim tam da yumurtlama zamanima denk geliyor.nasıl olacak
Genelde regl bittikten bi kaç gün içinde yapıyorlar ki hamilelik ve yumurtlama ihtimali olmasın, senin neden o zamana randevu verdiler ki acaba???

Günaydın kızlar. Artık nasıl bir psikolojiye girdiysem gebelik için yani dün gece canım salatalık çekti evde yoktu eşim de gitti aldı gece 3 te . Bir gene çıkmazsam kocam beni yer çiğ çiğ salatalık gibi

Kizlar gunaydinn.ben kirmizilara büründüm bu ay kovid asisi olmustum.adetimi 3 gun onceye cekti normalde boyle olmazdi.3 subatta da hsg cekilecegim tam da yumurtlama zamanima denk geliyor.nasıl olacak
Canım randevunu öne çekmelisin doktor da çekmek istemez zaten yumurtlama doneminde, hemen bitiminde yapıyorlar ben de cektirdim hatta haftasonu girmese daha erken çekecekti doktorum 8. Güne denk geldi hsg yumurtlamadan önce çekiyorlar

gruba beni alırmısınız bat 3 şubat

Gittim canım doktora iki yumurta oluşmuş biri 16 diğeri daha büyük dedi çarşamba yine gel dedi çatlatma iğnesi vermicekmiş 6 kere klomen kullanıp ilişki olacakmış sonra aşılamaya geçilecekmiş .zaten yaşım var niye oyalıyor bu doktorlar anlamıyorum ya devlete gidiyorum ama bi dahaki özele gidicem kesinlikle

Benimde 10.gune denk geldi simdi. 1 subata cektrdim tarihi.

Ben de ateş takibi yapıorum adetin ilk günü başlıyoruZ. Sorun varsa sorabilirsin. Her şeyi bilmesem de yardımcı olurum inşallah
Teşekkür ederim takip edemedim bı taraftan iş bı taraftan çocuk ateş ölçecektim unutmuşum bugün den itibaren başlasam olurmu yani yarın bugünde unuttum da aklıma gelince de yazayım dedim

Bence doktorunla görüş hsg randevunu erkene çeksinler

günaydın kızlar, sma testi artık saglık ocaklarınsa yapılmaya başlanmış diye okudum, esıme bır gun gıt kan ver dedım
haberınız olsun eger düşünen var ise
AA çok güzel bir haber. Sadece birimizin gitmesi yeterli oluyor mu acaba yoksa çift olarak mı verilmesi lazim

Kızlar ben gebelik düşündüğümü sağlık ocağındaki doktoruma söyledim folik asit e başladık. Birde kan vericem herseyine bakicaz dedi.
Söyle bir durum var benim ocak 29 unda 30 dün oluyor. Adetime yakın yani. Kanda pozitif yada negatif görebilmem için ne zaman gebelik kanda ne zaman bakılır en erken cevaplarmisiniz ona göre doktordan randevu alucam kan değerlerine bakarken kanda gebeligide sıkıştırcam araya?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…