Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kozlar test yaptım çıplak gözle görebiliyorum ama fotoda hangi açıyı denediysem çıkmıyor hatta sanki artı işareti gibi duruyor test açık mavi çizgili olduğu için silikse biraz daha az ama geçen yaptığımdan çok şimdi atıcam ama ben fotodan göremedim bu arada yaparken 2-3 dk için de orada yoğunlaştı mürekkebi

Eklentiler

• 3D1687F4-1549-4298-B468-83F9C0E8B48A.jpeg
    170,1 KB · Görüntüleme: 81
  • EB48BA14-5565-4212-8376-28FACC919946.jpeg
    140,6 KB · Görüntüleme: 80
  • C293BC17-2DE9-4361-8C3B-E6DFEE18748F.jpeg
    152,1 KB · Görüntüleme: 79
Ben gördüm tebrikler

Fotoyu İlk açışta gördüm hadi hayırlısı

Canım ben ortadaki çizgiyi hafif goruyrumda.. Normalde artı olmasi icin orada belli bir çizgi daha olmasi lazım.. bu senin test tek çizgili yani çizgi varsa hamilesin anlamında.. artı bu oluyor bak

Eklentiler

• IMG_20220219_094857.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 34
Canım ben ortadaki çizgiyi hafif goruyrumda.. Normalde artı olmasi icin orada belli bir çizgi daha olmasi lazım.. bu senin test tek çizgili yani çizgi varsa hamilesin anlamında.. artı bu oluyor bak
Benimki artı testi değil ama aynı markanın başka serisi ya altta hafiften yatayda var ama diyelim ki çok beta var dikey çizgi ile çıkacak onlardan yani

Benim lekelenme 5, 6 gün varken oldu dün. Sildikçe peçeteye gelen açık pembe gibi renk, böyle sendede sanırım?

Ben develet hastanesine gidiyrdum doktorum hsg istedi hacettepe de cektrdim.her hastanede bu islem yapilmiyor diye biliyorum.ama yapilanlarda var tabi.
Teşekkür ederim. Demek istediğim şu aslında canım. Hsg çeken hastaneye gidince muayene eden doktor mu çekiyor hsg doktorumu bazı hastanelerde hsg doktoru yazıyordu da ondan sordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…