Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben test yapmadım sadece regliden bir gün önce yaptım bugün ikinci gün olurum herhalde ya ama yani ihtimali var mı böyle birşeyin testin üstünde yüzde 99 doğruluk payı yazıyor ondan bilemedim

Ben test yapmadım sadece regliden bir gün önce yaptım bugün ikinci gün olurum herhalde ya ama yani ihtimali var mı böyle birşeyin testin üstünde yüzde 99 doğruluk payı yazıyor ondan bilemedim
Kuzum kimisi testte negatif görüp gebe oluyo bende anlamadım inan ki adet yoksa umut var diyorum sadece ahım şahım olmasada hafif bi sancim var afedersin iç çamaşırım su gibi oluyo şeffaf akıntı oluyo umarım geneyimdir kuruntu yaptım iyice sende belirti varmi

Ya bide tuvalete gidiyorum afedersiniz idrar yaptıktan sonra siliyorum tam kalkcam bidaha akıyo siliyorum tekrar akıyo anlam veremedim

Şimdide böyle fındık büyüklüğünde bembeyaz bi akıntı geldi gerçekten ya çok kurdum kafamda yada var testte çıkmıyo

Çok haklısın çok sevindim gidebilmene istediğin gibi baktırırsın hiç değilse saat kaç olursa olsun yaz sonucu fln tamam mı
Yazarım kesin.Bana öyle geliyo ki psikolojik bişey yaşıyorum kanda negatif görüp yarım saate Regl olucam kesin.2 gün geciktim şakasız.Tarihte görülmedi böyle bişey.Hsg çektirdiğim ay daha çok kaptırmıştım kesin gözüyle bakıyorduk o ay bile Regl günüm geldi saat 12 yi geçti oldum.Hatta söylene söylene ped takmıştım bi dur arkadaş bari sabah olsaydın bu dakiklik nedir artık diye

Bak kardeş geliyo ogluna çok sevinmiştir simdiii
Daha söylemedik ona burda kanda veremiyorum ben yok oyle bir sistem, o yuzden biraz bekliyorum bir görelim hayirlisiyla saglikli oldugunu ondan sonra söylerim diye dusundum. Insallah senin güzel kizininda dualari kabul olsun cok yakin zamanda

Senin adına çok sevindim gerçekten sağlıkla ilerlesin inşallah Bende dün açık kahverengi sümüksü akıntı gelmişti bir kez ve bugün yine geldi çok az bi şey. Sanırım adet başlayacak birkaç güne onun habercisi

Canim cok tesekkur ederim darisi tez vakitte bekleyen sizlere olsun. Daha cok yerlesme gibi söyledigin hayirlisi olsun insallah Bat ne zaman senin? Yerlesme kanamasi bende de oldu bu kez ustunden 5-6 gün gecince test yapin yaziyor cok yerde. Bekle bakalim umarim adet olmazsin

Bat 24ü benim yumurtlama 10. Günüm yerleşme kanamasına baktım daha sulu lekelenme şeklinde oluyor sanırım. Benimki biraz sümüksü bi şey

Bundan 2-3 gün önce yazmistim buraya böyle seffaf su gibi akinti geldi hatta altima kacirdim sandim diyede dalga gecmistim kendimle bildigin altima yapmis gibi islandi.
Dün gece testi yaptim kalktim bi 10 dk sonra yine birden su bosalir gibi oldu baktim gecenkiyle ayni.
Şimdide böyle fındık büyüklüğünde bembeyaz bi akıntı geldi gerçekten ya çok kurdum kafamda yada var testte çıkmıyo
Benim ilk hamileligimde ayni oldu beyaz kati ve buyuk bir akintiydi onun gecesine ilk testimi yapmistim yine böyle acik pembe pozitif cikmisti. dualarim seninle

Bat 24ü benim yumurtlama 10. Günüm yerleşme kanamasına baktım daha sulu lekelenme şeklinde oluyor sanırım. Benimki biraz sümüksü bi şey
Ilk kez tecrube ettim ama cok okudum akintiyla birlikte gelebilir diyede yaziyor bir cok yerde o yuzden yerlesmeye benzettim umalim oyle olsun benim yumurtlamam erken oldu ve yerlesme kanamasi 5. gunde oldu yumurtlamadan sonra biraz erken oldugu icin cikmis olabilir testte. Ben acikcasi testin üstünde yazan 3-6 gün önceden sonuc verir yazisina asla inanmiyordum. O yuzden cikmaz zaten yok size destek olcam diye kafam rahatti alistirmistim kendimi.

Bak şimdi stres etme sakon etkilenmesin ama eşine de belli etme belli ki oda gerilmiş olabilir diyelim kendimiz hallederim kaç çıkarsa çıksın yeni bir yükselme olabileceği için 5in altında bile çıksa regli olmadığın sürece dikkatle 2 güne bir takip et tamam mı çünkü bir arkadaşa oldu bak o gebe çıktı 1.55 ti yanılmıyorsam onun ki bu iş belli olmaz gözünü seven az sakin az stres hiç birşey deme iki güne test ver

Sen bekle eğer tam kanama gelmezse yeni betan çıkacaktır bekle ama lütfen hemen olmadı vs deme

Kizlar erken gebelik testi regliden bir gün önce yaptım negatif çıktı bugün bat ikinci günü ama hala olmadım sizce pozitife döner mi
Niye dönmesin benim ilk kimyasal Olmuştu regliden 1 hafta sonra çıkmıştı erken gebelikte sonra birden yükseldi fln ama olunca oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…