Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yumurtlama 3 şubat BAT 17 şubat bugün beta değerim 114 çıktı kaç haftalık oluyor acaba bilginiz var mı kızlar

Olabilir aslında hem çıkanların mutluluğunu paylaşırız hem çıkmayanlara destek oluruz hemde benim gibi sabırsızların eczaneyi zengin etmesini engelleriz
Ahaahha zengin etme kismi guzeldi maalesef tr de hersey gibi testlerde pahali sanirim. Bant test mi deniyir böyle sirf kagidi var hani oylelerinden ismarladim hem ovulasyon hem erken gebelik baya uyguna geliyor. Birde tabi ne olur ne olmaz baskasi kazansin diye ayrica ikili erken gebelikte aldim, cok hamileyim ya

Testimi eşim gormesin diye attım karartma yapmadan da sanki var gibi yapınca biraz daha belli keşke atmasaydim
Belli belirsiz bir cizgi gördüm ama belki normalde daha iyi tahmin yapabilirim diye demistim. Hayirlisi olsun umarim bir kac gune kirmizi cizgi gorursun

Belli olmaz valla beklemediğimiz anda pat diye geliyorlar

Yumurtlama 3 şubat BAT 17 şubat bugün beta değerim 114 çıktı kaç haftalık oluyor acaba bilginiz var mı kızlar
Son adet tarihini baz alirsan ona göre cikar haftasi. Sonra doktora gidince ultrasonda hesapxyapiyor zaten artik doktor son adet tarihi ve ultrason karsilastirmasi yapar. Benim adet gunu deger baya fazlaydi erken döllenmeydi zaten 1 hafta buyuk cikmisti ona göre dogdu. 40. haftasi once 12 mayisti sonra buyuk cikinca 5 mayisa geldi, 39 kusurde 31 nisanda dogdu

Belli olmaz valla beklemediğimiz anda pat diye geliyorlar
Agzin bal yesin oglumda baya anlamistim bu geceyi gecersek 6 gün kalacak hic bir belirti yok, bana göre olanda psikolojik hatta yumurtlamadan sonra yasadigim yerlesme kanamasina benzer sey bile. O kadar ki hamile hissetmiyorum. Icimden insallah vardir diyorum tabi o ayri ama umutlanip negatif görmektense kendimi buna hazirliyorum.

Size birsey anlatayim :) cocuk olunca insanin akli gidiyor tabi. Bir saat onceydi kahvem vardi tezgahta ben sogukta iciyorum neyse biraz iceyim dedim degisik bi tat. Allah Allah bu kahvenin tadi niye böyle kötü, tuhaf dedim birdaha ictim yine garip bir tat ayy yoksa hamilemiyim diye dusundum yok pas tadi hissedilirmis ya bidaha ictim tadini anlamaya calisiyorum. En sonunda o farkin tuz oldugunu anladim az uzun sursede oglum aklimi aldi, tuz dökmüs kahveme

Yumurtlama telefondaki programda 7si olarak gözüküyor o zaman bugün test yapsam cıkmaz birkaç gün daha bekleyeyim değil mi?
Pazar gününü bekle o zaman adette pazartesi dimi? Tabi simdi takvimdeki tarih dogrumu oda onemli. Ovulasyon testi yaptiysan yada cig yumurta aki iki parmak arasinda uzayan akintiyi gorduysen kesin diyebiliriz. Her halukarda en erken pazar uygun. Beklemek kolaymis gibi anlatiyorum tabi, benim 25 i pazar bende test yapicam, simdilik iki kisi anlastik katilim ne kadar cok o kadar iyi toplu test partimize :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…